Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion!! shitet biznes bar kafe "izzy",, 16.000 euro
Përshkrim

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendshme 60m² + verande e shfrytezueshme rreth 25m²., Rr. “Idriz Dollaku", prane fushave Ali Demi, ne kend pallati ne kryezim.

16.000,00 euro

Botuar më 25/02/2020

Telefon
)