Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! SHITET QENDER MASAZHI & SPA

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion!!! shitet qender masazhi & spa
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, per beba dhe femije. Qrendra eshte e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme, me siperfaqe 85m². Shitet per arsye emigrimi, Unaza e re, zona e Astirit. Çmimi i diskutueshem


Botuar më 30/07/2020

Telefon
)