Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI I NJE RESTORANTI ME VETESHERBIM!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion!!! shitet ose jepet me qera biznesi i nje restoranti me vetesherbim!
Përshkrim

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH, XHIRO SHUME TE KENAQSHME. BIZNES I NJOHUR ME KLIENTELE TE RREGULLT, ADRESA: RR. "MYSLYM SHYRI", NGJITUR ME KARBURANT KASTRATI. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI KONTAKTONI NE:


Botuar më 19/01/2021

Telefon
)