Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! SHITET AKTIVITET BUTIK RROBASH, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Okazion!!! shitet aktivitet butik rrobash, me pune dhe klientele te ngritur prej shume vitesh.
Përshkrim

Xhiro mujore e kenaqshme. Ambient 2-katesh, I gatshem per pune. Shitet per arsye emigrimi, Rruga Mine Peza, perball Hotel Krujes, ne krah te Policise


Botuar më 15/04/2019

Telefon