Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: shume e mire, shitet biznesi i nje klinike dentare e kompletuar me te gjitha pajisjet per vazhdimin normal te punes, Rruga Muhamet Deliu, tek Fresku

Botuar më 09/04/2020
5.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 07/04/2020

SHITET BIZNES BAR RESTORANT, SIP. 110M², AKTUALISHT NE PUNE. ME KLIENTELE DHE PUNE TE NGRITUR!

Ambient me arredim dhe mobilim modern., Adresa: Tek Rezidenca Ambasador 3, (ish stadiumi Qemal Stafa) 30m nga arena kombetare.

Botuar më 07/04/2020

JEPET ME QERA AMBJENT NE TIRAN

Gjendja: shume e mire, Dyqani ndodhe ne rugen kryesore sulejman delvina eshte ne gjendje te mir dyqani eshte 40m2, Rruga Sulejman Delvina pran Taverna Argjiro ose Stadiumit Dinamo

Botuar më 07/04/2020

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendshme 60m² + verande e shfrytezueshme rreth 25m²., Rr. “Idriz Dollaku", prane fushave Ali Demi, ne kend pallati ne kryezim.

Botuar më 07/04/2020
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi. "My Apartments"review scoore 9.644000 eurone qender te Tiranes.ambiente totalisht te mobiluar, dhe ne funksion prej 3 vjetesh.8 dhoma 2 apartamente 3 parking, Ne filli te rruges te Kavajes ne qender, pallat i ri , mbrapa Raiffeisen bank

Botuar më 07/04/2020
4.800,00 euro/muaj

AGJENSI DEKORI (EVENTESH)

Gjendja: shume e mire, Per te gjithe ju qe doni te hapni nje aktivitet te ri apo doni te rrisni aktivitetin tuaj,agjensia jon nxjerr ne shitje aktivitetin e saj. Cmimi okazion dhe negociushem 0692607053, rruga teleferikut, prane bunkart, fresku.

Botuar më 06/04/2020
)