Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

AGJENCI EVENTESH PER FEMIJE

Gjendja: shume e mire, Shitet aktiviteti i nje agjencie eventesh per femije.Oferta permban:Shumellojshmeri veshjesh per animatoret te gjitha princeshat dhe super heronjte.Pajisjet akustike, Zona Komuna e Parisit

Botuar me 26/09/2018
2.000,00 euro

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR,ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar me 26/09/2018
15.000,00 euro

SHITET MINIMARKET

Gjendja: shume e mire, per arsye emigracioni. Siperfaqje 27m², me hipoteke. E kompletuar. Shitet dyqani dhe aktiviteti., Rruga 5 Maj. Kompleksi i madh mbrapa Qendres Concord

Botuar me 26/09/2018
45.000,00 euro

SHITET BIZNESI KOPESHT

Gjendja: e re, i kompletuar per kopesht femijesh, Qesarake

Botuar me 26/09/2018
120.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI FURRE BUKE, ME GJITHE AMBJENTIN

Shitet aktivitet furre buke aktualisht ne gjendje pne, me nje xhit\ro ditore meatare 20000 leke. Shitet me gjithe ambjentin 75 m2., rruga Teodor Keko, ne unaze te re, buze rruge kryesore

Botuar me 26/09/2018

SHITET PICERI FAST FOOD MASTER PICA

Me te gjitha pajisjet, xhiro ditore 60000-70000 leke/dite, klientel e rregullt. Sip 90 m², Kompleksi Cabej, Yzberisht

Botuar me 26/09/2018
36.000,00 euro

JEPET ME QERA ISH BAR RESTORANT BICAKU

Ndodhet ne kryqezimin e rruges Abedin Rexha me rrugen Teodor keko, ne rruge kryesore.I pershtatshem per aktivitete te tjera, Tirane

Botuar me 25/09/2018
80.000 leke

SHITET BIZNESI SALLON PER MESHKUJ,

Gjendja: shume e mire, totalisht I kompletuar, me clientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, Tirane

Botuar me 25/09/2018

JEPET ME QERA AKTIVITET BIZNESI “SALLON PARUKERI ESTETIKE & MANIKYR PEDIKYR”

Gjendja: shume e mire, Ambjent i kompletuara me te gjitha paisjet. Dy kate 25m2 sejcili kat me shkalle te brendshme. Kati 2 per trajtimet estetike manikyr pedikyr, kati 1 parukeri. prej 6vitesh, Adresa perballe Hotel Alpin, Rr Siri Kodra, prane kryqezimit tek Selvia. Qeraja 35'000 leke te dy katet. cel. 0676290525;

Botuar me 25/09/2018
35.000 leke/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT PER BIZNES

Jepet me qera ambient per cdo lloj biznesi, mund te perdoret si magazine ose pike shumice. Sip e ambientit 160m2 ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Cmimi i arsyeshem, Rr. Vangjel Koca tek Nen stacioni Ne Selite

Botuar me 25/09/2018