Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim ba...

Botuar më 17/12/2018
80.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, ...

Botuar më 16/12/2018

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 14/12/2018

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR, ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar më 18/12/2018
1,20 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIK

Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme. E mirembajtur nga parukere me eksperience pune 20 vjecare, Perballe me maternitetin e ri, buze rruge

Botuar më 18/12/2018

SHITET BIZNESI MARKET

Me sip 170m², totalisht i kompletuar. Klientele e ngritur. Biznes i ngritur prej 4 vitesh., Tek Brryli

Botuar më 18/12/2018

AMBIENT ME QERA

Gjendja: shume e mire, jepet me qera ambienti me sipërfaqe 100 m2. Mënyra e ndërtimit të tij lejon transformimin e ambientit sipas nevojave tuaja, Rruga "Studenti"

Botuar më 17/12/2018
80 leke/muaj

KERKOHET PARTNER BIZNESI

Gjendja: e re, per kompani reklamash, biznesi esht ngritur prej nje viti, jane investuar te gjitha paisjet. Duhet vetem nje dyqan ekspozimi dhe nje person pa angazhime, Tirane

Botuar më 17/12/2018
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR-KAFE

Prej 4 vitesh ne treg, mbi 20.000leke ne dite, me qera 25.000leke bashke me taksa, kontata e qerase afatgjate, Rr. Ndre Mjeda, prane Conadit, tek godina 9 kateshe

Botuar më 17/12/2018
3.000,00 euro

SHITET MINIMARKET

Gjendja: shume e mire, per arsye emigracioni. Shitet dyqani dhe aktiviteti. Sip. 27m², me hipoteke. E kompletuar. Jo agjensi imobilare, Rruga 5 Maj, Kompleksi i madh mbrapa Qendres Concord

Botuar më 17/12/2018
45.000,00 euro

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim bashkohor, aktualisht ne pune., Zona e Freskut.

Botuar më 17/12/2018
80.000 leke

JEPET ME QERA BIZNESI PARUKERI ESTETIK

Me klientele te ngritur. Xhiro e kenaqshme. Jepet per arsye emigrimi, Rr. Shefqet Musarai", mbrapa Universitetit Europian te Tiranes

Botuar më 17/12/2018
50.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, afer shkolles se Baletit.

Botuar më 16/12/2018