Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET SI BIZNES DYQAN LULESH NATYRALE

Shitet dyqan me lule natyrale. Biznes reth 8-vjet ne treg sebashku me pajisjet dhe mallin qe ndodhet ne dyqan. Klientele e garantuar., Rr. Medar Shtylla tek ish Komuna e Parisit

Botuar më 25/04/2019
13.000,00 euro

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR, ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar më 25/04/2019

SHITET BIZNESI PICERI

Xhiro shume e kenaqshme. Klientel e rregullt. Biznes i ngritur prej 11 vitesh, Adresa: Laprake, 50m pa shkuar tek porta e Spitalit Ushtarak

Botuar më 25/04/2019

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH TEK RRUGA

Myslym Shyri, ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 25/04/2019

SHITET BIZNESI FURRE BUKE PASTICERI

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klientele e rregullt xhiro e kenaqshme, Unaza e Re, Rr. Loni Ligori, mbrapa Alfa Bank

Botuar më 25/04/2019
25.000,00 euro

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. Aparatura dhe mobilje profesionale dentare italiane, MBI ISH KAFE FLOREN, KATI II

Botuar më 25/04/2019
15.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT

Klientele e rregullt, 150m² ambjen I brenshem+50m verande, aktualisht ne gjendje pune, kushte bashkohore. 27.000 Euro I diskutueshem, Perballe Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 24/04/2019

LICENCE FARMACIE

Jepet me qera licence farmacie

Botuar më 23/04/2019
15.000 leke

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNES SALLON BUKURIE

Me pune te ngritur prej 20 vitesh. Totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune. Shitja 5.500 E dhe qeraja

Botuar më 23/04/2019
400,00 euro