Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET HOTEL NE QENDER TE TIRANES

Gjendja: shume e mire, Shes Hotel ne pune dhe klientele. Eshte 4 kate dhe 8 dhoma me banjo brenda. Siperfaqe ndertimi 280m. Me hipoteke. Me staf punonjesish. Jo agjensi, Ne Qender te Tiranes

Botuar më 24/09/2020
615.000,00 euro

SHITET NE QENDER TE TIRANES TEK PIACA (POSTIQJA) BIZNESI BAR KAFE ANIMUS

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne verande., Qeraja e ambientit mujore 1800 $ shitet

Botuar më 24/09/2020
60.000,00 euro

SHITET BIZNESI BARBER SHOP

I mobiluar me te gjitha paisjet dhe mobiljet e nevojshme, vend per 2 poltrone, lavatest, TV dhe kondicioner. Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, Rruga Thoma Koxhaj

Botuar më 23/09/2020
300.000 leke

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Ambienti i brendshem 32 m2. Ambienti i jashtem 50 m2., Komuna e Parisit mbrapa lulishtes.

Botuar më 23/09/2020

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Ambienti i brendshem eshte 32m2 . Ambienti i jashtem 50m2., Komuna e Parisit, mbrapa lulishtes.

Botuar më 23/09/2020

SHITET BIZNESI BULMETORE TEK KOMUNA E PARISIT PER ARSYE EMIGRACIONI.

Gjendja: shume e mire, dyqani ndodhet anes rruges.kati perdhes me te gjitha paisjet e reja ( inverter) i dizejnuar shume mire., komuna e parisit

Botuar më 23/09/2020

SHITET BIZNESI FUSTANE ME QERA DHE PER SHITJE RITA

Shitet i gjithe biznesi , me te gjitha pajisjet dhe fustanet , jane punime te cilesise se pare italiane ,Aktualisht ambjenti ku ushtrohet aktiviteti eshte me qera , cmimi 260 euro, Mund ti shihni dhe ne faqen e instagramit (dresslandrita) adresa :rruga : Bilal Golemi , komuna e parisit prane shkolles Fenix

Botuar më 23/09/2020

SHITET BIZNESI I NJE BUTIKU

Gjendja: shume e mire, i cili eshte ne gjendje pune dhe me super klientele. Ne shitje perfshihet furnizimi dhe arredimi. Biznesi shitet per arsye shendetesore, Rr.E Dibres, ne krah te shkolles Servete Maci , afer hotel Stela.

Botuar më 22/09/2020
5.000,00 euro

JEPET ME QERA AKTIVITETI SERVIS MAKINASH

Me 2 ura ngritese, prese 20 ton, impiant mbushje me gaz, gjenerator saldimi. linje rrethore ajri etj. sip 90m², Adresa: Rr. Babe Rexha, mbrapa qendres Globe

Botuar më 21/09/2020
50.000 leke/muaj

OKAZION!!! SHITET LAVANDERI-PASTRIM KIMIK

Prej 10 vitesh ne treg, klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, + 2 hotele, ambjent 102m², me te paisjet e nevojshme dhe teper cilesore, (cdo paisje nga 2 cope), Rr. Rrapo Hekali, poshte teqes se Eleonores. Çmimi i arsyeshem

Botuar më 21/09/2020
)