Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI+DYQANI I SALLON PARUKERI

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, e kompletuar totasht me kushte bashkohore., ...

Botuar më 08/07/2018

SHITET AKTIVITETI OSE BASHKEPUNIM AKTIVITETI

I produkteve ushqimore dhe kozmetike gjermane/franceze, te nje cilesie te larte e te kontrolluar

Botuar më 16/07/2018

SHITET BIZNES BAR RESTORANT ZGARE, SHITET PER ARSYE SHENDETESORE I PAJISUR ME TE GJITHA ORENDITE E PUNES

Kuzhine e madhe, salle e madhe dhe me verande.Me nje banjo plus nje dhome e vogel personale.I mobiluar koherent. Qera mujore e leverdisshme. Me klientel te ngritur., Ne Laprake prane portes se spitalit ushtarak.

Botuar më 14/07/2018

SHITET BIZNESI

Bar kafe, 15 vite i ngritur si biznes, 90 m², me sip.te shfrytezueshme jasht mbi 100 m², xhiro e kenaqshme, Ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 14/07/2018
7.800 euro

SHITET AKTIVITETI "PICERI STACIONI"

Aktalisht ne gjendje pune, ish stacioni i fundit i tiranes se re

Botuar më 13/07/2018
10.000,00 euro

JEPET DYQANI ME QERA

Jepet dyqani kati I me qera 17.5 m2, me tualet me qepena. I pershtatshem per zyre, shitje celularesh, berber etj., Nje stacion pas KMY-se, ne Yzberisht, prane fushes Deliallisi, rreth 100 m nga rruga kryesore. Cel 0692317136

Botuar më 13/07/2018

DURRES, SHITET AKTIVITETI I NJE LINJE GASTRONOMIE ITALIANE

Me gatime 100% italiane, e kompletuar me te gjitha pajisjet, mundesi shitje edhe ambjenti.

Botuar më 13/07/2018

FLOWERS SHOP GLORIOSA

Shitet aktiviteti dyqan lulesh natyrale dhe aksesore te ndryshe i hapur nga viti 2010 me Klientele dhe xhiro te garantuar. Vlera e pajisjeve dhe e mallit shkojne rreth 20.000 lek, Fillimi i rruges Medar shtylla, tek ish Komuna Komuna e Parisit.

Botuar më 13/07/2018
20.000 leke

SHITET FURRE BUKE- PASTICERI

Shitet Furre buke pasticeri. me klientele te rregullt dhe xhiro shume te kenaqeshme ditore, Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit me Vasil Shanto

Botuar më 13/07/2018
33.000,00 euro

RR. “DRITAN HOXHA”, LAPRAKE, BLLOKU “GINTASH”,

Shitet biznesi “Bar Kafe-Restorant”, me klientele te rregullt, e kompletuar me te gjitha pajisjet dhe orendite e nevojshme, me xhiro goxha te mire, shitet per arsye familjare

Botuar më 13/07/2018
18.000,00 euro

SHITET BIZNES I BUTIK RROBASH PER FEMRA, TOTALISHT I KOMPLETUAR ME MALL DHE TE GJITHA PAISJET E DUHURA.

Veshje te markave te njohura me etikete. Biznes me pune te ngritur prej 1 viti., Rr. “Durresit”.

Botuar më 13/07/2018
2.800,00 euro