Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar me 12/11/2018
1.371.885 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar me 11/11/2018

SHITET BIZNES I NGRITUR SALLON BUKURIE DHE FUSTANE NUSERIE

Te gjitha pajisjet jane te reja, pajisje per manikyr, pedikyr, depilim, parukeri, fus...

Botuar me 09/11/2018
11.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: Prane rruges se Barrikadave, rr. "Myrteza Topi" (ne lagje)

Botuar me 12/11/2018
1.371.885 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, ne gjendje pune dhe me xhiro te kenaqshme, shitet si biznes dhe eshte aktualisht me qera 500€ ne muaj, klientela eshte e ngritur shitet per arsye shendetesore, Rr. Muhamed Gjollesha, perballe me universitetin e sporteve, ngjitur me kryqin e kuq

Botuar me 12/11/2018
8.000,00 euro

SHITET AKTIVITETEI I BIZNESIT BASHK ME MALL

Gjendja: shume e mire, Shitet aktiviteti i biznesit bashk me mall ne nje nga tregjet me te vizituar te tiranes klientel te ngritur prej 10 vjetesh, Shitet per arsye mos mundesi punimi., tregu 100 vitrinat afer kompleksit DELIORGJI - Diamond

Botuar me 12/11/2018
2.300,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACIE NE QENDER TE TIRANES!

(shiten dhe raftet me vehte). Adresa: Blv. “Zog I”, perballe Ministrise se Drejtesise., Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar me 12/11/2018
2.000.000 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur, ne rruge kryesore, shitet per arsye emigrimi, Unaza e re, kompleksi Molla

Botuar me 12/11/2018
1 leke

OKAZION! SHITET BISNES FARMACEUTIK, ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR.

Totalisht e kompeltuar + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi., Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar me 11/11/2018
5.000.000 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klientele e rregullt, aktualisht ne gjendje pune, Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar me 11/11/2018

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD

Totalisht i kompletuar. Biznes i ngritur per 15 vitesh. Ambjent 35m². Ne gjendje shume te mire. Xhiro e kenaqshme, Rr. Frosina Plaku, ngjitur me shkollen

Botuar me 11/11/2018
30.000 leke

SHITET MINIMARKET

Gjendja: shume e mire, per arsye emigracioni. Siperfaqje 27m², me hipoteke. E kompletuar. Shitet dyqani dhe aktiviteti, Rruga 5 Maj. Kompleksi i madh mbrapa Qendres Concord

Botuar me 10/11/2018
45.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI I NJE BAR KAFE

Ambjenti eshte i sapo mobiluar , aktualisht ne gjendje pune , te interesuarit te kontaktojne ne numrin, Myslym Shyri

Botuar me 09/11/2018
20.000,00 euro