Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA DYQANI

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Jepet me qera dyqani, 50.000 euro
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, shitet dyqan ambienti i brendeshem eshte 53m2 dhe 50m2 ambient i jashtem (oborr), i rrethuar. Dyqani eshte me hipoteke me te drejt hypje kati siper, vendodhja: Rruga Irfan Tomin. Cmimi

50.000,00 euro

Botuar më 12/01/2019

Telefon