Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI OSE KERKOHET PARTNER BIZNESI PER INVESTIM

Per BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², Pa...

Botuar më 17/03/2019

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. ...

Botuar më 15/03/2019
15.000,00 euro

JEPET ME QERA SALLON BUKURIE

I kompletuar, parukeri, estetik, thonj. Biznes i ngritur prej 20 vjetesh, Buze rruge, perballe me ish ekspoziten Shqiperia Sot

Botuar më 18/03/2019
400,00 euro

SHITET BIZNESI I NJE SALLONI BUKURIE

Te kompletuar. Biznes prej 20 viteve, Ish ekspozita Shqiperia Sot

Botuar më 18/03/2019
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI

Aktualisht ne gjendje pune, paisjet ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi. Shitet me cmim okazion, Rr. "Dibres", perballe shkolles Bashkuar

Botuar më 18/03/2019

SHITET BIZNESI PICERI

Xhiro shume e kenaqshme. Klientel e rregullt. Biznes i ngritur prej 11 vitesh, Adresa: Laprake, 50m pa shkuar tek porta e Spitalit Ushtarak

Botuar më 18/03/2019

SHITET BIZNESI I BAR KAFE TIMONIERI

E kompletuar totalisht, biznes I ngritur prej 4 vitesh, kliente e rregullt, xhiro e kenaqshme, Stacioni Trenit, kompleki Usluga

Botuar më 18/03/2019

SHITET BIZNESI BAR-RESTORANT

Gjendja: shume e mire, totalisht i mobiluar ne kushte bashkekohore. Aktualisht me qera, Ngjitur me universitetin e new Yourkut

Botuar më 18/03/2019

OKAZION! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI OSE KERKOHET PARTNER BIZNESI PER INVESTIM

Per BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², Parkim, Lavazh,Kend lojrash per femije, biznes I ngritur prej 11 vitesh, klientele e rregullt., xhiro e kenaqshme. Me hipoteke. Nuk pranohet Agjensi. Rruga Muhamet Deliu, 100m nga Rruga Thesari

Botuar më 17/03/2019

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. Aparatura dhe mobilje profesionale dentare italiane, MBI ISH KAFE FLOREN, KATI II

Botuar më 15/03/2019
15.000,00 euro

SHITET BIZNES QENDER ESTETIKE

E kompletuar, ne gjendje pune. Me kliente te ngritur. Biznes i ngritur prej 6 vitesh. Qeraja mujore 400 Euro, Rr. Myslym Shyri, mbrapa Gjykates se Larte. Biznesi shitet

Botuar më 15/03/2019
4.500,00 euro

AMBIENT ME QERA

Kerkoj te marr nje dyqan me qera, me sip rreth, 200-300 M2, 1 banjo, deri ne cmimin

Botuar më 14/03/2019
2.000,00 euro/muaj