Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA AMBJENT PUNE - TIRANE

Karakteristika

Biznesi, Ndaj biznes, Shitje/qera aktiviteti
Jepet me qera ambjent pune - tirane
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, Jap me qera tavoline, raft dhe kompjuter, ne nje zyre perballe me Adisen, nje zone e populluar dhe qe ofron sherbimet e nevojshme. Cmimi i diskutueshem., Ish Hipoteka, prane Adises, rruga Panorama


Botuar më 25/11/2021

Telefon
Email
)