Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI+DYQANI I SALLON PARUKERI

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, e kompletuar totasht me kushte bashkohore., ...

Botuar më 18/06/2018

SHITET BIZNESI ME RROBA FEMIJESH DHE VESHJE INTIME

Ne pozicion shume te mire, ne rruge kryesore, xhiro e kenaqshme, malli shume cilesore...

Botuar më 18/06/2018

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD BRACAJ

Biznes I ngritur prej tre vjetesh., Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar më 14/06/2018

SHITET BIZNESI I BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², PARKIM LAVAZH,

Kend lojrash per femije, biznes I ngritur prej 10 vitesh, klientele e rregullt, xhiro...

Botuar më 14/06/2018

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, me emer ''Estetic Center". Biznesi eshte me te gjitha pajisjet dhe materialet bashkekohore, Rruga e Elbasanit. Pas gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi

Botuar më 20/06/2018

SHITET BIZNES

Fast food, i kompletuar, 8 vjet aktivitet, shiten edhe si pajisje vec, Rruga Kongresi Manastirit, ndermjet gjimnazit Cajupi dhe Pediatris

Botuar më 20/06/2018

SHITET RESTORANT MODERN ME PAJISJE SUEDEZE

Gjendja: shume e mire, Okazion, 68 m², klientel e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, shitet i gjithe objekti ose shitet vetem biznesi, (shitet per arsye emigrimi), Rruga Spiro Moisiu, prane qendres tregtare te biznesit

Botuar më 19/06/2018

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, i kompletuar, klientel te kenaqshme, vendodhja ne nje pozicion te favorshem per shkak te planimetrise per zgjerimin e rruges, ka mundesia per zgjerimin te ambjentit., shitet biznesi bashke me pronen. Adresa: RR. MYSLYM SHYRI mbrapa karburantit Gulf

Botuar më 19/06/2018
3.000,00 euro

SHITET BIZNESI FAST FOOD RESTORANT

Me klientel te ngritur. Xhiro e kenaqshme. Ambjent i mobiluar modern. Me staf te kompletuar. Ne nje pike kyce te Tiranes, Adresa: Tek Pedonalja e Pazarit te Ri

Botuar më 19/06/2018

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 19/06/2018
26.000,00 euro

SHITET BIZNES "AKULLORE GJYSHI",

Me pune dhe klientele te ngritur pre vitesh. Shitet per arsye shendetesore., Adresa: Perballe Drejtorise se Policise.

Botuar më 19/06/2018
10.000,00 euro

SHITET BIZNES I FURRE BUKE,

Ne unaze, buze rruge, me xhiro te kenaqshme.

Botuar më 19/06/2018
18.000,00 euro

SHITET BIZNESI+DYQANI I SALLON PARUKERI

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, e kompletuar totasht me kushte bashkohore., Tek Vollga, tek Ventus

Botuar më 18/06/2018