Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar më 14/11/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar më 12/11/2018
1.371.885 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar më 11/11/2018

SHITET BIZNES I NGRITUR SALLON BUKURIE DHE FUSTANE NUSERIE

Te gjitha pajisjet jane te reja, pajisje per manikyr, pedikyr, depilim, parukeri, fus...

Botuar më 09/11/2018
11.000,00 euro

LICENCE FARMACIE

Jepet me qera licence farmacie

Botuar më 18/11/2018
15.000 leke

JEPET ME QERA

Gjendja: e re, ose shitet biznes i kompletuar, me paisje per fast food-restaurant. Paisjet jane profesionale, cilesore dhe inox, Rr. Naim Frasheri, tek 21 dhjetori

Botuar më 16/11/2018
600,00 euro/muaj

SHITET AKTIVITETI I NJE LOKAL ZGARE

Gjendja: shume e mire, I pajusur me te gjitha gjerat e nevojshe. Ka 10 tavolina ne ambjentin brenda dhe 8 jashte. Tavolinat 4-6 vendshe., Tek Qendra Kristal, te pallatet e arabit.

Botuar më 16/11/2018

KERKOHET PARTNER BIZNESI INSTRUKTOR/E / P.TRAJNER

Qe te ushtroje profesionin e tij/saj ne nje palester ku te zhvilloje aerobi kango, yoga, karate dhe arte marciale per femije, Te i/e interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te palestres ne adresen perballe me rrugen e Ambasadave ne rrugen e Kavajes

Botuar më 16/11/2018

SHITET BIZNESI SPA

Biznes i ngritur prej 2 vitesh. Xhiro e kenaqshme. Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes

Botuar më 16/11/2018
200.000,00 euro

SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznesi i ngritur per me shume se 10 vitesh. Klientel e ngritur. Biznes fitimprures. Aktualisht ne gjendje pune. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Adresa: Perballe 7 xhuxhave, Rr."Elbasanit"

Botuar më 15/11/2018

SHITET BIZNESI PICERI

I kompletuar. Biznes i ngritur , me sip 86m². Qeraja mujore 30.000 leke, Adresa: Rr. Barrikadave, prane Kopshtit

Botuar më 15/11/2018
7.500,00 euro

SHITET AKTIVITETI FURRE BUKE PASTICERI

Gjendja: shume e mire, prej 2 vitesh ne treg, klientele e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, i kompletuar me te gjitha pajisjet e reja, Tek kryqezimi i 21 dhjetorit

Botuar më 15/11/2018
25.000,00 euro

JEPET ME QERA USHQIMORE/SHUMICE

Gjendja: shume e mire, sip 40m². Me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve fruta perimeve. I pajisur me kondicioner dhe ndricim, Lagjja Ali Visha, prane komplesit Grand afer qytet Studentit

Botuar më 15/11/2018
38.000 leke/muaj