Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI+DYQANI I SALLON PARUKERI

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, e kompletuar totasht me kushte bashkohore., ...

Botuar më 18/06/2018

SHITET BIZNESI ME RROBA FEMIJESH DHE VESHJE INTIME

Ne pozicion shume te mire, ne rruge kryesore, xhiro e kenaqshme, malli shume cilesore...

Botuar më 18/06/2018

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD BRACAJ

Biznes I ngritur prej tre vjetesh., Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar më 14/06/2018

SHITET BIZNESI I BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², PARKIM LAVAZH,

Kend lojrash per femije, biznes I ngritur prej 10 vitesh, klientele e rregullt, xhiro...

Botuar më 14/06/2018

RR. “DRITAN HOXHA”, LAPRAKE, BLLOKU “GINTASH”,

Shitet biznesi “Bar Kafe-Restorant”, me klientele te rregullt, e kompletuar me te gjitha pajisjet dhe orendite e nevojshme, me xhiro goxha te mire, shitet per arsye familjare

Botuar më 22/06/2018
18.000,00 euro

SHITET BIZNESI HOT GRILL SUFLAKI, (FAST FOOD) BIZNES I NGRITUR PREJ 3 VITESH

KLENTELE E RREGULLT, XHIRO E KENAQSHME, Rr. "Xhanfize Keko", porcelan

Botuar më 22/06/2018
30.000,00 euro

TEK ASTIRI, SHITET BIZNESI I ÇERDHE/KOPESHT PRIVAT,

Me biznes dhe pune te ngritur prej 10 vitesh, aktualisht ne pune. Çmimi

Botuar më 22/06/2018
30.000,00 euro

SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznesi i ngritur per me shume se 10 vitesh. Klientel e ngritur. Biznes fitimprures. Aktualisht ne gjendje pune. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Adresa: Perballe 7 xhuxhave, Rr."Elbasanit"

Botuar më 22/06/2018

JAPEN ME QERA 3 AMBIENTE BIZNESI

(30 m², 45 m², 60 m²) te pershtatshme per cdo lloj biznesi, cmimi i arsyeshem, Ne hyrje te tregut te Madh tek Posta, Vlore

Botuar më 22/06/2018
185,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI

Shitet bar kafe , Me klientele dhe xhiro ditore te rregullt , Shitet per arsye emigrimi, Tek lulishtja tek Komuna e Parisit

Botuar më 21/06/2018
15.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Me klientele te ngritur. Te telefonojne persona serioz, Afer Gjykates

Botuar më 21/06/2018

SHITET BIZNESI FARMACI

Me pajisje ne gjendje shume te mire pune, Ne qendren Tregtare City Park

Botuar më 21/06/2018

SHITET BIZNESI QENDER MASAZHI

Ambjent i kompletuar, ambjent 150m². Aktualisht ne pune. Shitet ose jepet me qera, Adresa: 21 Dhjetori, rr."Kongresi Lushnjes", mbrapa Mondialit

Botuar më 21/06/2018
6.000,00 euro

BAR RESTORANT

I kompletuar, ne gjendje pune, Prane spitalit Ushtarak, Laprak

Botuar më 21/06/2018