Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION!!! SHITET BIZNESI PIZERI FAST-FOOD

Gjendja: shume e mire, ne qender te Tiranes. Me xhiro mesatare ditore 45000 leke. Shi...

Botuar më 30/06/2020
60.000,00 euro

SHITET NE QENDER TE TIRANES TEK PIACA (POSTIQJA) BIZNESI BAR KAFE "ANIMUS"

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne verande., Qeraja e ambientit mujore 1800 $

Botuar më 08/07/2020
124 leke

OKAZION SHITET BIZNES

LOKAL , + investimi , me te gjitha pajisjet brenda , me 30 tavolina , i rrethuar me xhama dhe me perde , per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr, Perballe Fakultetit te Sportit

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

SHITET BIZNESI FAST-FOOD

Gjendja: shume e mire, arredim i lokalit dhe xhiron i ka te perfshira, perballe konvikteve te inxhinierise te ndertimit

Botuar më 06/07/2020
9.000,00 euro

DYQAN OPTIK

Gjendja: e mire, Jepet Biznesi me qera, i mobiluar me kondicioner , parket., Rruga Tefta Tashko Numer 57, prane gjimnazit Ismail Qemali.

Botuar më 05/07/2020

OKAZION!!! SHITET AKTIVITET BAR-KAFE CHILLAX

Me ambjent te jashtem 30m² te shfrytezueshem. Me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, ambjent familjare, i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, Rr. Besim Alla, Misto Mame, pallatet Bruci shpk

Botuar më 05/07/2020
5.200,00 euro

SHITET BIZNESI KOPESHT PRIVAT

120m², ne gjendje pune, i kompletuar

Botuar më 03/07/2020
5.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE 21-DHJETORI

Jepet me Qira njësi tregtare te 21-dhjetori. Njësia eshte e pozicionuar në katin e dyre të nje pallati egzistues.Ambienti eshte i pershtatshem per zhvilliomin disa lloj biznesesh, si zyra,Klinike,Laboratore,Estetik etj pasi zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesit per zhvillimin e biznesit pasi eshte nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.

Botuar më 02/07/2020
450,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI KLINIKE DENTARE

Gjendja: shume e mire, totalisht i kompletuar

Botuar më 02/07/2020
1.500,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES RESTORANT GATIME TRADICIONALE

Me xhiro shume te kenenaqshme, klientel te rregullt, me te gjitha paisjet , biznes aktualisht ne pune., Bulevardi Gjergj Fishta, perball Gjykates se rrethit, Tirane, prane ish Ekspozites

Botuar më 01/07/2020
8.500,00 euro

LAVAZH

Gjendja: e re, Lavazh makinash me 3 vende, i kompletuar me te gjitha pajisjet( ne gjendje shume te mire) perfshire dhe ato per larjen e tapicerise., Rr. “Kongresi i Permetit” Ish Mensa e Shkolles se Partise, Tirane

Botuar më 01/07/2020
500,00 euro/muaj
)