Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNES I NJE HOTELI NE QENDER TE TIRANES!! ME PUNE DHE KLIENTE TE NGRITUR, AKTUALISHT NE FUNKSION,

Arredim teper komod dhe bashkohor. Hoteli disponon dhe ambiente te tjera ndihmese te ...

Botuar më 18/02/2019

SUPER OKAZION!! SHITET BIZNES I FAST FOOD MODERN DHE I RI

I CILI SHTRIHET NE NJE NE POZICION SUPER TEK KRYQEZIMI I RRUGES ELBASANIT. Per me tep...

Botuar më 15/02/2019
35.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar më 14/02/2019

SHITET BIZNESI FURRE BUKE

Me te gjitha pajisjet e nevojshme, aktivitet prej 10 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, shitet per arsye shendetesore. Cmim i arsyeshem, Rr. Milto Tutulani. Fakulteti Juridik

Botuar më 21/02/2019

JEPET ME QERA HOTEL

Gjendja: shume e mire, jepet me qera per afat te gjate. Totalisht i kompletuar, ne qender te Ksamilit, perballe parkut te lojerave

Botuar më 20/02/2019

SHITET BILARDO BAR KAFE LLOTO SPORT

Ne gjendje pune. Qeraja mujore 50000 leke. Cmimi i shitjes 50000000, Rruga 4 Deshmoret, Prane Gjimnazit Partizani

Botuar më 20/02/2019

SUPER CMIM! SHITET ME CMIM OKAZION BIZNESI RROBAQESI

Aktualisht ne gjendje pune, biznes I ngritur prej 10 vitesh. Klientele e rregullt. Shitet per arsye emigrimi, Tek kryqezimi I 21 Dhjetorit, mbrapa dyqanit te Vodafone, perballe bar kafe Ganiu

Botuar më 20/02/2019
250.000 leke

SHITET BIZNESI

Supermarket 100 m2 i kompletuar , shitet per arsye familjare , cmimi i negociushem, Rruga : Medar Shtylla tek Lulishtja

Botuar më 19/02/2019

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 19/02/2019
26.000,00 euro

RIMBUSHJE ELEKTRONIKE

Gjendja: shume e mire, Vodafone, Telecom, Albtelecom, Easy Pay ( e vetmja ne zone), Vilat Gjermane ,3 Vellezerit Kondi

Botuar më 19/02/2019
7.500,00 euro

SHITET BIZNESI -SALLON BUKURIE

Gjendja: shume e mire, Hapesire e madhe (2 poste per floket 2 poste per makeup, ambjent i vecante per trajtime estetike ), Komuna e Parisit (perballe zyrave te SIGMA-s)

Botuar më 19/02/2019

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune, Adresa: Prane rruges se Barrikadave, rr. "Myrteza Topi" (ne lagje)

Botuar më 19/02/2019

SHITET TOBACCO SHOP TEK DELIJORGJI, RR.KAVAJES

Gjendja: shume e mire, i furnizuar me te gjitha produktet. I arreduar me mobilje druri dhe xham. I pajisur me sistem alarmi dhe kase fiskale. Me Kontrate nga Philip Moris

Botuar më 18/02/2019
10.000,00 euro