Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNESI PICERI

Biznes i ngritur prej 7 vitesh. Me nje klientele te rregullt. E kompletuar dhe e arre...

Botuar me 11/10/2018
17.000,00 euro

SHITET ME ÇMIM OKAZION BIZNES “BLUARJE DHE SHITJE KAFEJE TURKE DHE EKSPRES”.

Aktivitet dhe klientele e ngritur prej 20 vitesh. Ne çmim perfshihet formula dhe per...

Botuar me 10/10/2018

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR,ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar me 16/10/2018
15.000,00 euro

SHITET PASTRIM KIMIK

Prej 3 vitesh ne treg, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Yzberisht, Kashar, prane ekomarket pallati Molla

Botuar me 16/10/2018
20.000,00 euro

SHITET BIZNES KOMPANI NDERTIMI

Bashke me zyren, me sip 30m, me te gjitha aksesoret, afer qendres Kristal

Botuar me 15/10/2018
30.999,00 euro

SHITET MINIMARKET

Gjendja: shume e mire, per arsye emigracioni. Shitet dyqani dhe aktiviteti. Siperfaqje 27m², me hipoteke. E kompletuar.Jo agjensi imobilare, Rruga 5 Maj. Kompleksi i madh mbrapa Qendres Concord

Botuar me 15/10/2018
45.000,00 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur, ne rruge kryesore, shitet per arsye emigrimi, Unaza e re, kompleksi Molla

Botuar me 15/10/2018
500.000 leke

OKAZION, URGJENT

Shitet Aktivitet Biznesi MARKET per arsye emigrimi: ne zonen e freskut.Vlera e shitjes se aktivitetit 5000 Euro + diferenca e likujdimit te mallit. Sip.60m², me xhiro ditore 40000, leke, rruga ka levizje te madhe. Aktiviteti eshte aktualisht ne gjendje pune, me nje klientele prej 6 vite. (shitet edhe dyqani me hipotek cmimi 85000€)Çmimi i shitjes se biznesit

Botuar me 14/10/2018
5.000,00 euro

OFERTE SPECIALE !! KERKOJ PARTNERE BIZNESI !

Fast-Foodi, te jete me eksperience ne kete fushe. Ne brendesi e kompletuar klientel e rregull, xhiro ditore e kenaqshme, kushte mjaft optimale, fitimi 50 me 50, Rruga e Elbasanit, ne brendesi te fakultetit Filologjik gjuhe letersi

Botuar me 13/10/2018

SHITET AKTIVITETI I NJE RESTORANTI PESHKU

Prane 21 dhjetorit, me nje xhiro mujore mjaft te kenaqshme dhe klientele te rregullt. Siperfaqe 350 m², i studiuar per ndertim 9 katesh

Botuar me 12/10/2018
1.050.000,00 euro

KERKOHET PARTNERE BIZNESI (PARUKERI)

Kerkoj parukere per ndarje qeraje. Ambjenti eshte estetik thonjsh me klientele te ngritur prej 10 vitesh, rruga e kavajes, perballe policise bashkiake

Botuar me 11/10/2018

OKAZION! SHITET BIZNESI PICERI

Biznes i ngritur prej 7 vitesh. Me nje klientele te rregullt. E kompletuar dhe e arreduar me kushte bashkekohore. Piceria e pare e hapur ne kete zone, Shitet ne pamundesi te menaxhimit. Adresa: 100m nga Restorant Fresku

Botuar me 11/10/2018
17.000,00 euro