Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volvo V70

viti i prodhimit 2004 | 3.800 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Volvo v70, viti i prodhimit 2004, 3.800 euro
Kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, ngjyra: e zeze
Përshkrim

Kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, ngjyra: e zeze, Me letra te rregullta dhe te paguara deri ne korrik 2020

3.800,00 euro

Botuar më 14/08/2019

Telefon