Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen Turan

5.400 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Volkswagen turan, 5.400 euro i diskutueshem
229.000 km
Përshkrim

229.000 km, viti prodhimit Tetor 2008, motorr 1.9, nafte, e mirembajtur dhe kryer sherbimet periodikisht, e perdorur nga nje person, kondisioner, CD, radio, antene, sensor parkimi, ngjyre silver, ne gendje shume te mire pune. Dokumenta te rregullta

5.400,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon