Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Fiat Multipla

viti i prodhimit 2003 | 1.100 Euro

316.460 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, ngjyra: jeshile, me klima, xhamat e pasem te erret (origjinal) dhe 4 xhama elektrik, jtd, 5+1, me letra te rregullta

Botuar më 09/07/2020
1.100,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2006 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, nafte, 2 dyer, ngjyre e bardhe, dokumenta te rregullta

Botuar më 09/07/2020
1.700,00 euro

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2002 | 3.500 Euro

290.000 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar më 08/07/2020
3.500,00 euro

Mercedez benz cls 320

viti i prodhimit 2004 | 6.000 Euro

Ngjyra: kafe, kambio automatike, nafte, Km 180.000 KM- 200.000 KM

Botuar më 08/07/2020
6.000,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2009 | 8.000 Euro

225.000 km, ngjyra: e zeze, nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4x4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel, Model 35d X drive

Botuar më 08/07/2020
8.000,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2010 | 8.500 Euro

205 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: meteor grey, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, makina eshte me 205 000 km origjinale, mund te kontrollohen tek audi. me goma 80%, vaj filtra te ndruar, kit faze+ pomp uji te ndruar, me targa aa letra te paguara deri ne dhjetor, Okazion Audi A4 2.0 TDI, Automat,2010

Botuar më 08/07/2020
8.500,00 euro

Seat ALEANDRA

viti i prodhimit 2002 | 2.700 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 3 vende, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 08/07/2020
2.700,00 euro

Volkswagen Golf 5 plus

viti i prodhimit 2007 | 5.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, te gjitha te perfshira, shitet makine

Botuar më 08/07/2020
5.000,00 euro

Volkswagen Pasat

viti i prodhimit 2007 | 4.000 Euro

Ngjyra: blu, dokumneta te paguara per nje vit, 1.9 nafte. manuale, ne gjenje te mire mire teknike

Botuar më 07/07/2020
4.000,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

180.000 km, kambio: manuale, nafte, me portobagazh, shitet makine me dokumenta

Botuar më 07/07/2020
3.000,00 euro
)