Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz C 270

3.500 Euro

Nafte, automatike, sedilje lekure, navigator, sensor shiu dhe parkimi, dokumenta te rregullta. Disqe alumini 17 sport, ne gjendje te mire teknike

Botuar më 18/06/2018
3.500,00 euro

Renault Megane 1.6

viti i prodhimit 1997 | 900 Euro

250.000 km, kambio: automatike, gaz + benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, kondicioner, shitet makine

Botuar më 18/06/2018
900,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2002 | 2.500 Euro

177.478 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 18/06/2018
2.500,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2005 | 1.600 Euro

159.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, ngjyra: e zez, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 18/06/2018
1.600,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 07 | 5.000 Euro

280.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet Passati per arsye emigrimi. Ne gjendje te mire

Botuar më 17/06/2018
5.000,00 euro

Toyota Rav 4

viti i prodhimit 2012 | 15.900 Euro

160.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: e bardhe, 2.2 nafte, full option, nentor 2012, e sapoardhur nga suedia.

Botuar më 17/06/2018
15.900,00 euro

Volvo XC 90

viti i prodhimit 2009 |

Kambio: automatike, gaz + benzine, 7 vende, ngjyra: jeshile, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, viti 2009 *gaz-benzine *kamio automatike tip tronik *klima 2 zonale *klima edhe per zonen mbrapa taksat paguara 1 vit, Volvo xc 90 gaz-benzin 2009 7 vendeshe

Botuar më 17/06/2018

Hyundai 2000

viti i prodhimit 2002 | 4.000 Euro

160.000 km, nafte, ngjyra: jeshile, Me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/06/2018
4.000,00 euro

Audi

viti i prodhimit 2010 | 25.000 Euro

SUPER OKAZION!!! Audi Q7, 3000 nafte, blere me 00km te Audi, full ekstra, baxhA me pamje panoramike, automat, 119.000km origjinale, sedilje ngrohje dhe ftohje, sensor parkimi nga 4 anet. Blere 86.000 Euro dhe shitet

Botuar më 17/06/2018
25.000,00 euro

Volkswagen

6.000 Euro

Ngjyra: verdhe, shitet taksi me dokumenta

Botuar më 17/06/2018
6.000,00 euro