Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/10/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 17/10/2018

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manua...

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

Renault Regan Schenic

viti i prodhimit 2005 | 2.000 Euro

190.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ne gjendje te mire. Me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2019

Botuar me 22/10/2018
2.000,00 euro

Mercedez benz 240

viti i prodhimit 1983 | 1.200 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, ne gjendje shum te mire motorike xhenerike dhe e paperdorur vitet e fundit, targat i jane dorezuar

Botuar me 22/10/2018
1.200,00 euro

Ford Fiesta

3.500 Euro

Dokumenta te rregullta deri ne qrshor 2019., viti dhjetor 2007, 1.4 nafte, kondicioner, makina ne gjendje shume te mire

Botuar me 22/10/2018
3.500,00 euro

Ford Fiesta 1.4

viti i prodhimit 2011 | 5.000 Euro

Kambio: manuale, nafte, shitet makine me dokumenta, dogane, taksa te paguara per 1 vit

Botuar me 22/10/2018
5.000,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

90.000 km, kambio: manuale, benzine, full option klima sensor parkimi goma te reja xhama te zinj filter kn sistem shkarkimi i modifikuar, shitet makina

Botuar me 22/10/2018
5.000,00 euro

Volkswagen Golf

viti i prodhimit 1999 | 200.000 Leke

310.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 3 dyer, ngjyra: jeshile, me dokumenta te rregullta te paguara deri ne shtator 2019, shitet

Botuar me 22/10/2018
200.000 leke

Fiat Grande Punto

viti i prodhimit 2009 | 5.700 Euro

67.000 km, kambio: automatike, 57 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, mbyllje elektrike, 1,4, Perdorur nga 1 pronar dhe blere e re ne Koncesionar

Botuar me 22/10/2018
5.700,00 euro

Mercedez benz A Class 200

3.500 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, ne gjendje shume te mire perdorimi. Te gjitha sherbimet e kryera

Botuar me 22/10/2018
3.500,00 euro

Daihatsu cuore

viti i prodhimit 2004 | 1.200 Euro

224.000 km, kambio: manuale, 898 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 5 vende, ngjyra: violete e hapur, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, Kolaudimi deri ne shkurt 2019, shitet per arsye emigrimi. ka dhe 4 goma dimri rezerve

Botuar me 22/10/2018
1.200,00 euro

Mercedez benz E 280

10.800 Euro

189.000 km, kambio: automatike, 280 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, sistem alarmi, airbag per pasagjerin, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, tavan i hapur, radio me usb, shitet makine

Botuar me 22/10/2018
10.800,00 euro