Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manua...

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/09/2018

Ford Focus

viti i prodhimit 2007 |

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, abs, airbag, radio-cd, kondisioner, xhama elektrik, me 5 porta, konsumi jasht qytetit 4.0 litra / 100 km , ne qytetit 5.9 litra / 100 km dhe i kombinuar 4.7 li, shitet

Botuar me 15/10/2018

Mercedez benz C class

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

130.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, i sapo ardhur nga gjermani, i paperdorur ne shqiperi, shitet

Botuar me 15/10/2018
4.000,00 euro

Mercedez benz 4 fenersh 220 Elegance

viti i prodhimit 2000 | 2.850 Euro

Dokumenta te paguara deri ne fund te shtatorit 2019, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2000, e bardhe, automatike, kondicioner, ajerbek, abs

Botuar me 15/10/2018
2.850,00 euro

Mercedez benz 220 CDI

viti i prodhimit 2000 | 2.000 Euro

260.000 km, kambio: automatike, 2.200 cc, nafte, ngjyra: gri metalizato, full option, Me letra te rregullta, me targa

Botuar me 15/10/2018
2.000,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2005 | 7.999 Euro

250.000 km, kambio: manuale, 2.480 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze metalike, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, shitet makine

Botuar me 15/10/2018
7.999,00 euro

Mercedez benz BENZ 190

150.000 Leke

Dokumenta te pagura deri ne 22 korrik 2019., viti 86

Botuar me 15/10/2018
150.000 leke

Mercedez benz A Class, 170 Eleganze

viti i prodhimit 2001 | 2.800 Euro

163.000 km, kambio: automatike, nafte, ne gjendje te shkelayer xhenrike dhe motorrike, tapiceri dhe kabine, kondicioner, km origjinale, 43000km te bera ne shqiperi, shitet

Botuar me 15/10/2018
2.800,00 euro

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manual, kondicioner

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

Mercedez benz Cupe

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

Kambio: manuale, 220 cc, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar me 14/10/2018
4.000,00 euro

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2005 | 5.000 Euro

175.600 km, kambio: automatike, 220 cc, benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar me 13/10/2018
5.000,00 euro