Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Ka

viti i prodhimit 1999 | 90.000 Leke

Kambio: manuale, benzine, ngjyra: bojeqielli, dere teke, shitet makine 1.3

Botuar më 18/12/2018
90.000 leke

Volkswagen Golf 4

2.400 Euro

Nafte, dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2019, viti 2001

Botuar më 18/12/2018
2.400,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2001 | 3.950 Euro

Taksa dhe siguracion i paguar deri ne korrik 2019, ne gjendje shume te mire., nafte 2.5, kondicioner, ajerbek, abs, 4 xhama elektrik, mbyllje qendrore, xhama te zinj original, 5 porta, 4x4

Botuar më 18/12/2018
3.950,00 euro

Smart

viti i prodhimit 2009 | 3.700 Euro

140 km, kambio: automatike, 1.000 cc, benzine, ngjyra: e bardhe, me letra te rregullta te gjitha goma te reja, shitet makine

Botuar më 18/12/2018
3.700,00 euro

Mercedez benz 190,

viti i prodhimit 86 | 150.000 Leke

Nafte, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te paguara per 1 vit. Targa TR.

Botuar më 18/12/2018
150.000 leke

Mercedez benz C class

viti i prodhimit 2008 | 10.500 Euro

199.000 km, kambio: automatike, 150 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, tip tronik 7g, me dokumenta te rregullta, C class gaz-benzin automat

Botuar më 18/12/2018
10.500,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2003 | 1.800 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: e bardhe, 4 porta, 1.2 benzine, 4+1, kondicioner, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer, me taksa dhe siguracion te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 18/12/2018
1.800,00 euro

Can Yong

300.000 Leke

Motorr 2000, 2008, me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/12/2018
300.000 leke

Opel zafira

viti i prodhimit 2010 | 5.800 Euro

118.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, gaz + benzine, 5 dyer, ngjyra: bezhe, shitet

Botuar më 17/12/2018
5.800,00 euro

Mercedez benz B 200 Turbo

viti i prodhimit 2006 | 6.500 Euro

215.000 km, kambio: automatike, 5 dyer, ngjyra: e zeze, me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/12/2018
6.500,00 euro