Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 2003 | 5.500 Euro
Përshkrim

175.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: gri e hapur, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet VW-Sharan ngjyrë gri e vitit 2003 (96/130) 1.9tdi (me naftë) për 6+1 persona. Automjeti është i pajisur me baule (235l) mbi tavan, ka bërë reth 175,000km dhe është në gjëndje të mirë mekanike.

Karakteristika
Auto-moto, Shitje, Familjare
Volkswagen sharan, viti i prodhimit 2003, 5.500 euro i diskutueshem
175.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: gri e hapur
Dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike
5.500,00 euro

Botuar më 16/05/2018

Telefon