Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Peugeot 407

viti i prodhimit 2004 | 2.300 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me letra te paguara ose nderrohet me benc dhe ofrojme kompesim, shitet makine

Botuar më 26/05/2020
2.300,00 euro

Ford Fiesta

4.300 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. cmimi, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashtë), 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 134.000 km origjinale, goma 80%

Botuar më 26/05/2020
4.300,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.700 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 26/05/2020
7.700,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 8.500 Euro

Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 26/05/2020
8.500,00 euro

Audi A5

viti i prodhimit 2012 | 16.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: kafe e erret me nuance, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte full opsion.

Botuar më 26/05/2020
16.000,00 euro

Opel Astra

5.000 Euro

Në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë., Astra portobagazh, viti "dhjetor 2010" (prerje e re model 2011), kambio manuale, 1.7 naftë, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal me komanda në timon/opsion telefoni, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, xhama të errët origjinale, 132.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, disqe çerkin lega 17" me goma 90%

Botuar më 26/05/2020
5.000,00 euro

Volkswagen Cady

viti i prodhimit 2008 | 4.000 Euro

Ngjyre e bardhe, ne gjendje te mire pune, dokumenta te paguara deri ne fund te vitit.

Botuar më 26/05/2020
4.000,00 euro

Mercedez benz OKAZION!! *MODEL MERCEDES ML 350 4MATIK, * LOOK AMG AUTOMATIK, * KAMBIO AUTOMATIK TIP TRONIK, * MOTORR I THJESHTE (BEHET ME GAZ 100%),

viti i prodhimit 2006 | 8.900 Euro

Benzine, * LOOK AMG FABRIKE, *SENSOR SHIU DHE DRITE, * NAVI ME EKRAN TE MADH, * BAGAZHIER ME 6CD, DVD, AUX, KARTE MEMORIE, * PILOT AUTOMATIK, * KOMPJUTER BORDI, * LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH, * KLIMA TRONIC ME 2 ZONA + MBRAPA, * SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE, * SEDILJE ME NGROHJE, * BAXHA XHAMI, * FULL OPTION, MILJE 61.000 (98.000KM), * 4 GOMA TE REJA BRIDGESTONE, * SERVISE TE KRYERA TE MERCEDESI.

Botuar më 26/05/2020
8.900,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2013 | 16.700 Euro

E ardhur nga zvicra ne nentor 2019, ne gjendje perfekte. dokumenta te rregullta deri ne nentor 2020, diesel, kambio automatike, full opsion

Botuar më 26/05/2020
16.700,00 euro

Mercedez benz E 200

viti i prodhimit 1999 | 180.000 Leke

Kambio: automatike, 212 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardh, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, radio me usb, OKAZION

Botuar më 26/05/2020
180.000 leke
)