Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/09/2018

Volkswagen Turan

viti i prodhimit 2004 | 3.300 Euro

194.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, e sapo ardhur. Me dogane te paguar

Botuar me 24/09/2018
3.300,00 euro

Mercedez benz A klass 180

viti i prodhimit 2006 | 3.700 Euro

19.900 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, pjese motorrike dhe xhenerike te reja targa shqiptare, shitet

Botuar me 24/09/2018
3.700,00 euro

Mercedez benz c class 220

viti i prodhimit 2007 | 7.500 Euro

199.000 km, kambio: manuale, 1 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 4 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, gjendje shume e mire

Botuar me 24/09/2018
7.500,00 euro

Smart

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

74.000 km, kambio: automatike, benzine, 2 dyer, 2 vende, ngjyra: e kuqe, motorri i ri goma te reja , letrat jane te paguara per 1 vit , celes rezerve, shitet makine ngjyr e kuqe

Botuar me 22/09/2018
2.200,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

150.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, ngjyra: jeshile, me letra te rregullta

Botuar me 22/09/2018
2.200,00 euro

Mercedez benz OKAZION!! Benz 350,

viti i prodhimit 2009 | 16.000 Euro

149.000 km, nafte, full option, kater-matik, ngjyre gri. Dokumenta te rregullta. Shitet ose kembehet.

Botuar me 22/09/2018
16.000,00 euro

Mercedez benz CDI 220

2.000 Euro

Viti '00, nafte, ngjyre gri metalizato, kambio automatike, timon anglez, ne gjendje te mire pune

Botuar me 22/09/2018
2.000,00 euro

Land rover

viti i prodhimit 1999 | 2.300 Euro

Kambio: manuale, nafte, 4 dyer, ngjyra: jeshile, 4x4, Free lander, me telefon, me goma te reja, me targa dhe dokumenta deri ne dhjetor 2018

Botuar me 22/09/2018
2.300,00 euro

Mercedez benz motor Evo 2005,

4.300 Euro

Kambio: automatike, nafte, dogane e paguar,, shitet makine

Botuar me 21/09/2018
4.300,00 euro