Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Polo 1.4

viti i prodhimit 2003 | 2.900 Euro

132.000 km, kambio: automatike, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, Me targa AA

Botuar më 16/07/2018
2.900,00 euro

Mercedez benz E CLASS

viti i prodhimit 2009 | 14.000 Euro

Kambio: automatike, ne gjendje shume te mire, LOOK AMG

Botuar më 16/07/2018
14.000,00 euro

Volkswagen Golf

viti i prodhimit 1992 | 100.000 Leke

Kambio: automatike, 1.8 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, ngjyra: e bardhe, eshte i parkuar, nuk eshte perdorur vitet e fundit, shitet makine

Botuar më 16/07/2018
100.000 leke

Volkswagen Passat 2010

viti i prodhimit 2010 | 7.000 Euro

Kambio: manuale, nafte, shitet makine me dogane te prere

Botuar më 16/07/2018
7.000,00 euro

Skoda Citigo

viti i prodhimit 2012 | 2.550 Euro

85.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 4 vende, ngjyra: zeze, shitet makine

Botuar më 16/07/2018
2.550,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 1999 | 300.000 Leke

Kambio: manuale, 1.8 cc, gaz + benzine, 8 vende, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta. ne gjendje te mire, shitet

Botuar më 16/07/2018
300.000 leke

Blejme makina te modeleve te ndryshme!!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 16/07/2018

Skoda Super

viti i prodhimit 2016 | 15.000 Euro

92.000 km, full opsion, kamera para dhe mbrapa, ganxh., 4 vjet garanci, salon meshine me ngrohje dhe ftohje

Botuar më 16/07/2018
15.000,00 euro

Seat Toledo

viti i prodhimit 2000 | 250.000 Leke

177.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 dyer, ngjyra: jeshile, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, 1.9 nafte. Cmimi 250.000 leke (te reja) . Kontakt : 0684021999

Botuar më 16/07/2018
250.000 leke

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2003 | 2.300 Euro

113.000 km, kambio: manuale, 5 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, kondicioner, 1.2 benzine, gjendje shume e mire.Cmimi 2300 euro. Kontakt : 0684021999

Botuar më 16/07/2018
2.300,00 euro