Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.300 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 24/11/2020
6.300,00 euro

Mercedez benz ML-350 BLUETEC

18.700 Euro

Vitit 2012 me 187000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni. full opsione, sensor parkimi para prapa, ngrohje + fohje sediljesh, disktronic, night vizion, timon me rimeso druri, baxho xhami, pedana. fener me led intiligjent. me dogane te paguar. per me shum info kontaktoni ne nr

Botuar më 02/12/2020
18.700,00 euro

Mercedez benz c class amg 2013

11.500 Euro

Makina esht e ardhur nga jasht me letra te paguara. esht full opsion. e gatshme per cdo prov. makina ska nevoj per shum komente pasi esht dicka qe duket

Botuar më 02/12/2020
11.500,00 euro

Volkswagen Passat 1.9 naft super gjendje

3.500 Euro

Version BlueMotion shum ekonomik. makina esht ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht. makina esht e gatshme per cdo prov

Botuar më 02/12/2020
3.500,00 euro

Mercedez benz c220

viti i prodhimit 2004 | 4.200 Euro

Kambio: manuale, nafte, MOTORR EVO 2004 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DOGANE E PAGUAR

Botuar më 02/12/2020
4.200,00 euro

Volkswagen passat cc automat 2.0 nafte

12.300 Euro

Ne gjendje shum te mir motorrike edhe xhenerikeVaj filtra t sapondrruarSensor parkimi para mbrapaKamera navi i madh me hartat europiane

Botuar më 01/12/2020
12.300,00 euro

Audi A4

Nafte, ngjyra: gri, E sapoardhurTransmetuesi AutomatMotorri 2.0.Sedilje lekure.Komanda ne timon.Navigator.Kamera parkimi.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Me dogane te paguar.E vlefshme edhe me nderrim.E gatshme per cdo lloj prove.

Botuar më 01/12/2020

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 2007 | 4.300 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: gri, Shitet Benz Mercedes Transmetuesi ManualKarburanti nafte Motorri 2.0. Sedilje lekure. Komanda ne timon. Navigator. Ne gjendje shume te mire motorrike.Me dogane te paguar. E gatshme per cdo lloj prove.

Botuar më 01/12/2020
4.300,00 euro

Mercedez benz c klas automatik

7.800 Euro

Shitet Mercedes Benz c klas viti 2008 automat 220 nafte makina eshte me letra per nje vit eshte e paster mrena dhe jashte kilometra origjinale Goma te reja te gjitha sherbimet e bera per me teper na kontaktoni

Botuar më 01/12/2020
7.800,00 euro

Mercedez benz C220

4.500 Euro

Motorri Evo ,per arsye mosperdorimi ,gjendje perfekte,pa asnje gervishje sic esht eksportuar, dhe letrat e prera per nje vit,disponon airbag te perparm te pasem dhe anesore,sensore shiu,dritash ,goma 90 % etjVaji dhe filtrat nderruar te gjitha sherbimet me fatur me Kilometrart Origjinale

Botuar më 01/12/2020
4.500,00 euro

Volkswagen Passat

3.500 Euro

Shitet pasat 1.9 nafte manual ne gjendje shum te mir motorrike she xenerike me dokumenta per 1 vit

Botuar më 01/12/2020
3.500,00 euro
)