Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 16/11/2018
17.000,00 euro

BUICK ENCORE 2016,

16.000 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 16/11/2018
16.000,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 09/11/2018

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar më 08/11/2018
18.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Porcelan-tirane., Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira...

Botuar më 07/11/2018

Opel astra

viti i prodhimit 2009 | 5.500 Euro

Kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze perle, me letra te paguara deri ne maj te vitit 2019 , makina eshte e blere ne gjermani , eshte ne gjendje shume te mire, shitet makine

Botuar më 16/11/2018
5.500,00 euro

Citroen Berlingo,

viti i prodhimit 2008 |

270.000 km, 1.6 cc, nafte, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta te paguara per 1 vit.

Botuar më 16/11/2018

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sherbimet e bera tek konçensionari Benzit, goma te reja te sapo vena.

Botuar më 16/11/2018
17.000,00 euro

Mercedez benz klasik

viti i prodhimit 2002 | 2.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: krem, shitet per arsye shendetesore, gjendja shume e mire, 4 feneresh, shitet makine me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/11/2018
2.000,00 euro

BUICK ENCORE 2016,

16.000 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja, kamera parkimi, navigator, bluetooth etj (full option), modeli i vetem ne Shqiperi. Dokumenta dhe taksa te paguara ne shkurt 2018. Servisi i eshte bere tek Opel Noshi.

Botuar më 16/11/2018
16.000,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2004 | 4.500 Euro

Kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, ngjyra: gri, siguracion deri ne gusht 2019, kembehet me nje foristrade, me dokumenta te rregullta deri ne gusht 2019

Botuar më 16/11/2018
4.500,00 euro

Volkswagen Touareg,

viti i prodhimit 2009 | 30.000 Euro

31.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: ngjyre blu metalizato, blere tek Volskwageni. Shitet ose kembehet me garsoniere, etj. Çmimi shitjes

Botuar më 16/11/2018
30.000,00 euro

Toyota Corola

viti i prodhimit 2005 | 4.200 Euro

1.4 cc, nafte, 4 goma te reja, ne gjendje perfekte, dokumenta te paguara deri Prill te 2019. Çmimi

Botuar më 16/11/2018
4.200,00 euro

Land rover Freelander 2, TD4 HSE, 4x4

11.000 Euro

Makina eshte blere ne koncesionar me 0 km dhe eshte perdorur vetem nga nje person. gjithashtu sherbimet jane kryer perhere ne kohe ne koncesionar dhe jane te dokumentuara, motor 2.2 diesel, kambio automatike +tronik, 110.000 km, ngjyre e zeze metalike, ne gjendje te shkelqyer, me te gjitha opsionet: xhama te erret pas, fenere xenon, sedilje lekure ngjyre krem me pese pozicione memorie, navigator, module per terrene te ndryshme

Botuar më 16/11/2018
11.000,00 euro

Renault MEGANE

viti i prodhimit 2004 | 2.299 Euro

142.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me dokumenta deri ne Dhjetor 2018

Botuar më 16/11/2018
2.299,00 euro