Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Toyota Corolla Verso

viti i prodhimit 2008 | 3.900 Euro

165.000 km, kambio: manuale, 2.231 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, mbyllje elektrike, Motor 2.2

Botuar më 28/06/2022
3.900,00 euro

Jeep Cherokee north kj

viti i prodhimit 2015 | 13.500 Euro

114.500 km, kambio: automatike, 300 cc, gaz + benzine, gjendja: e re, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, mbyllje elektrike, radio me usb, xhamat e pare dhe mbrama me ngrohje. timoni lekure me ngrohje. sediljet me ngrohje. pasqyrat me ngrohje. airbag para, mbrapa dhe anash. makina eshte 100% me gaz. ndezje ne distan, Shitet me cmim okazion

Botuar më 27/06/2022
13.500,00 euro

Mercedez benz C250 4matic

viti i prodhimit 2012 | 11.500 Euro

250.000 km, kambio: automatike, 2.200 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 05 dyer, 05 vende, ngjyra: gri, Makina ka gati 6 muaj e perdorur ne shqipri

Botuar më 27/06/2022
11.500,00 euro

Toyota Auris

viti i prodhimit 2002 | 5.000 Euro

Kambio: automatike, 1.4 cc, nafte, me dokumenta te rregullta, ngjyre gri, goma te reja, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 27/06/2022
5.000,00 euro

Toyota Aygo

viti i prodhimit 2005 | 1.234 Euro

130.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Shitet Toyota Aygo, motorr 1000, super ekonomike, letrat dhe siguracion i paguar.

Botuar më 26/06/2022
1.234,00 euro

Audi A5

viti i prodhimit 2008 | 1.234 Euro

250.000 km, kambio: manuale, 3.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Audi A5, Nafte, Manuale, ngjyre e hirte. 4 x 4, sedilje lekure,Komanda ne timon. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shume e paster si nga brenda dhe jashte. Me siguracion te paguar.

Botuar më 26/06/2022
1.234,00 euro

Mercedez benz A clas 170 D

950 Euro

198.000 km, kambio: gjysem automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqielli, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Shitet benz A clas 170 D .makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Letrat e prera per 1 vit ne shkurt.

Botuar më 26/06/2022
950,00 euro

Volkswagen Bora

viti i prodhimit 1998 | 2.300 Euro

Kondicioner. ne gjendje te mire teknike xhenerike, kondicioner., jeshile, me siguracion nje vjecar

Botuar më 25/06/2022
2.300,00 euro

Bmw 520 D - 2011

13.500 Euro

Nafte, Motorri: 2.0D (188Hp / 140Kw)Kambio: Automatike 8GKilometra: 220.000 KMTarga: Dogane e Paguar (Gati per Targim)Made in Germany ????

Botuar më 24/06/2022
13.500,00 euro
)