Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.300 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 24/11/2020
6.300,00 euro

Hyundai Tucson

viti i prodhimit 2010 | 8.700 Euro

127.000 km, sensor drite dhe shiu, xhama të errët, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmim, fuoristradë Hyundai Tucson, full option, kambio automatike, 2.0 naftë, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, klima dixhitale, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi, origjinale, limitator shpejtësie, 8 airbag, Start/Stop option, tavan xhami me baxha, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, disqe origjinale çerkin lega 17”, goma 90%, sensorë parkimi,

Botuar më 03/12/2020
8.700,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2012 | 4.200 Euro

124.000 km, sensorë parkimi prapa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomik, me doganë, i sapoardhur. çmimi, manual, 1.3 naftë, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, kondicioner, kompjuter bordi, kasetofon origjinal me komanda në timon/bluetooth

Botuar më 03/12/2020
4.200,00 euro

Nissan Altima

viti i prodhimit 2011 | 6.800 Euro

Sedilje me ngrohje dhe komanda, baxha xhami, sensore parkimi, disqe cerkin lega 17", dy pulte, ne gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me dogane, e sapoardhur, full option, 2.5 benzine (pershtatet 100% me gaz GPL), 5 porta, ngjyre gri e erret, navigator me ekran te madh me kamer parkimi, kompjuter bordi, klima, Start/Stop option, sedilje lekure ngjyre e zeze,

Botuar më 03/12/2020
6.800,00 euro

Kia 5

viti i prodhimit 2015 | 8.700 Euro

124.000 km, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi+gps, limitator shpejtësie, 10 airbag, start/stop option, tavan xhami panoramik me hapje, xhama elektrike, full option, kambio automatike, 2.0 gaz GPL(impjant fabrike), 5 porta, ngjyrë argjendi-shumë e bukur, drita xenon, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi prapa, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me fryrje me ajer, hapje të dyerve me prekje, kamer dhe karte memorie per regjistrim, disqe origjinale çerkin lega 16", goma Hankook 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me doganë, i sapoardh

Botuar më 03/12/2020
8.700,00 euro

Ford Focus C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.700 Euro

Goma 90%, sensorë parkimi fabrike (para-prapa), sensor drite dhe shiu, xhama të errët origjinale, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike, 2.0 naftë, 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, navigator, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 03/12/2020
7.700,00 euro

Mercedez benz C-Class

viti i prodhimit 2009 | 8.000 Euro

160.000 km, kambio: manuale, 220 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri, Manuale ( 6+1)

Botuar më 03/12/2020
8.000,00 euro

Ford fiesta

viti i prodhimit 2007 | 3.600 Euro

Kambio: automatike, nafte, Kondicioner AC, Tadio cd, Celsa me pult

Botuar më 03/12/2020
3.600,00 euro

Ford FOCUS

viti i prodhimit 2003 | 250.000 Leke

194.000 km, kambio: manuale, 1.800 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: blu e erret, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, ngrohje sediljesh, disqe alumini, mbyllje elektrike, tavan i hapur, SHITET FORD FOCUS VITI 2003 EURO 4 ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2021, ME KLIMA, SENDILE ME NGROHJE, 4 GOME DIMRI DHE 4 GOMA VERE. NE GJENDJE SHUME TE MIRE . SHUME PAK E PERDORUR NE SHQIPERI. SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

Botuar më 03/12/2020
250.000 leke

Audi q7

9.500 Euro

3.0 Nafte. Makina eshte ne gjendje super. Gomat sapo ja kam vene(5cope) 1200€. Sherbimet e bera te gjitha. Momentalisht makina ka 188.000 km, eshte shume e paster sic mund te shihet dhe ne foto. Eshte 4+1, makina ka lookun e 2010 te cilen ia kam hedhur vete per qejf, disponoj edhe fotot me perpara. Makina disponon opsione te vecanta si xhamat triplekse te cilet nuk e lejoje zhurmen te futet brenda

Botuar më 03/12/2020
9.500,00 euro

Mercedez benz E 280

5.300 Euro

Viti 2005 Avangard, Motorr evo 6 pistona, Makina disponon kambio Automatike,Tapiceri lekure,navigator te madh e tj. Letrat deri ne janar 2021. Gjendja e makines shume e mire

Botuar më 03/12/2020
5.300,00 euro
)