Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 25/09/2018

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/09/2018

Volkswagen Golf IV

viti i prodhimit 2002 | 2.400 Euro

250.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: blu, tavan i hapur, me vaj dhe filtra te sapo nderruar, Me letra te prera korrik 2019

Botuar me 25/09/2018
2.400,00 euro

Volkswagen golf

viti i prodhimit 2006 | 1.800 Euro

100.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, ngjyra: blu, me dokumenta te rregullta, Shitet

Botuar me 25/09/2018
1.800,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2004 | 7.300 Euro

Kambio: manuale, nafte, me dokumenta te paguara deri ne gusht 2019

Botuar me 25/09/2018
7.300,00 euro

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2002 | 3.500 Euro

Me dokumenta te paguara per 1 vit. E ardhur nga Gjermania

Botuar me 25/09/2018
3.500,00 euro

Ford Focus,

viti i prodhimit 2000 | 2.500 Euro

Kambio: manuale, 1.8 cc, nafte, kondicioner, ne gjendje shume te mire pune, shume pak i perdorur.

Botuar me 25/09/2018
2.500,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2008 |

Kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, timon druri,sig minikasko,taksa te paguara per nje vit,etj.., Shitet Volkswagen Passat,Full Opsion,Individual,Automat,Kamera,Lekur Bezh,etj...

Botuar me 25/09/2018

Chevrolet

viti i prodhimit 2003 | 1.300 Euro

Kambio: manuale, me dokumenta te rregullta

Botuar me 25/09/2018
1.300,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

90.000 km, kambio: manuale, benzine, full option klima sensor parkimi goma te reja xhama te zinj filter kn sistem shkarkimi i modifikuar, shitet makina

Botuar me 25/09/2018
5.000,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ne dore.

Botuar me 25/09/2018

Mercedez benz 240D

viti i prodhimit 1982 | 1.100 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, timon hidraulik, gome rezerve, tavan i hapur, Siguracion dhe Kolaudim të paguar

Botuar me 25/09/2018
1.100,00 euro