Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 2.600 Euro

75.000 km, kambio: manuale, 1 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjy...

Botuar më 20/01/2020
2.600,00 euro

Bmw BMW 316 Ti

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

192.000 km, me benzinë, dy dyer, një palë disqe dhe goma origjinale rezervë, e pa aksidentuar ndonjëherë. siguracion i paguar, përfshirë edhe kasko, ngjyra gri,

Botuar më 25/01/2020
4.000,00 euro

Audi A6

viti i prodhimit 2014 | 15.500 Euro

172.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, i targuar ,vetem whatsapp:698187468

Botuar më 24/01/2020
15.500,00 euro

Ford Focus me portobagazh

viti i prodhimit 2000 | 22.600 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: jeshile e hapur, goma te reja, dokumenta te rregullta deri ne janar 2021

Botuar më 24/01/2020
22.600,00 euro

Volkswagen Audi

viti i prodhimit 1999 | 2.000 Euro

Gaz + benzine, shitet makine me dokumenta

Botuar më 24/01/2020
2.000,00 euro

Mazda RX 8

viti i prodhimit 2003 |

Kambio: automatike, 1.3 cc, benzine, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, me letra te paguara, shitet makine

Botuar më 24/01/2020

Audi A4

viti i prodhimit 2003 | 3.300 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, kilometrat i ka te sajat, Audi A4 1.9 nafte ne gjendje te shume te mire.Harxhon 4.5lit per 100km. Eshte makine e mbajtur mire. Eshte me klima. Gomat te sapo nderruarra.

Botuar më 24/01/2020
3.300,00 euro

Peugeot 307

viti i prodhimit 2004 | 250.000 Leke

190.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, nafte, ngjyra: gri, me portobagazh, Me letra te rregullta deri ne janar 2021

Botuar më 24/01/2020
250.000 leke

Volkswagen golf

viti i prodhimit 2006 | 4.500 Euro

183.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, radio me cd, gome rezerve, Shitet Golf 5, 183.000 km, e sapoardhur, me dogane te paguar, viti 2006, ne gjendje shume te mire motorrike dhe tapiceria shume e rregullt. Makina eshte e gatshne per cdo lloj testimi.

Botuar më 24/01/2020
4.500,00 euro

Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 TDI viti 2006

viti i prodhimit 2006 | 5.400 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 74 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, shitet golf gol 5 plus, Shitet Golf 5 Plus 1.9 viti 09/2006. Sapo jan bere vaj e filtra, jane nderruar ferrota dhe tambure te rinj te katra gomave, eshte bere rrip faze kit (rrip faze kit kontitech germany) letrat i mbarojne pas 11 muajsh. Eshte shum ekonomike 4.1 l/100 km, ngrohje sendilje sensore parkimi etj. Per te tjerat mund ta shifbi me afer. Cmimi 5400 €

Botuar më 23/01/2020
5.400,00 euro

Volkswagen Passat 2,

viti i prodhimit 2013 | 16.000 Euro

53.000 km, nafte, ngjyra: e zeze, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta. I sapo ardhur nga Kanadaja.

Botuar më 23/01/2020
16.000,00 euro
)