Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 8.800 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Volkswagen golf 6, viti i prodhimit 2011, 8.800 euro
Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,
Përshkrim

Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

8.800,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)