Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen Golf 6

9.500 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Volkswagen golf 6, 9.500 euro
Tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur
Përshkrim

Tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”, goma të reja Pirelli 100%, sensorë parkimi prapa

9.500,00 euro

Botuar më 11/06/2019

Telefon