Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw SERIA 3 316D

viti i prodhimit 2014 | 17.900 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e re, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare el...

Botuar më 18/02/2019
17.900,00 euro

Bmw X6

viti i prodhimit 2008 | 17.200 Euro

Me tv, baxha xhami, dokumenta te paguara deri ne tetor 2019, pa taks lluksi., ne gjen...

Botuar më 16/02/2019
17.200,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 14/02/2019

Mercedez benz C class 203

viti i prodhimit 2003 | 4.500 Euro

190.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta, shitet makine

Botuar më 20/02/2019
4.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2005 | 2.600 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, ne gjendje shume te mire me letra te rregullta dhe siguracion deri ne nentor 2019, shitet

Botuar më 19/02/2019
2.600,00 euro

Mercedez benz E Class,

viti i prodhimit 2012 | 16.000 Euro

200 cc, ngjyra: vishnje, diezel, marshe ne timon, dokumenta te rregullta.

Botuar më 19/02/2019
16.000,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2003 | 2.800 Euro

Kambio: automatike, 1.2 cc, benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, 2 vjet e perodrur ne shqiperi, e ardhur nga zvicra, shitet

Botuar më 19/02/2019
2.800,00 euro

Volkswagen OKAZION!! VW Tuareg,

6.000 Euro

Viti Dhjetor 2006, nafte, motorr 300, full option, goma te reja, ngjyre e zeze, kambio automatike, dokumenta te sapo prera.

Botuar më 19/02/2019
6.000,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 1999 | 1.700 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Shitet për arsye emigrimi

Botuar më 19/02/2019
1.700,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 1997 | 1.150 Euro

120.000 km, kambio: manuale, 1.24 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri metalizato, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, mbyllje elektrike, Makina eshte me certifikate pronesie dhe i eshte bere kontrolli i pervitshem. Kontrolli i fundit (kolaudimi) eshte bere ne 20 Maj 2018. Makina eshte ne gjendje te mire. Makina eshte prodhim i Dhjetorit te 1997.

Botuar më 19/02/2019
1.150,00 euro

Bmw e papunuar ne Shqiperi (me 5.000km),

viti i prodhimit 2016 | 3.800.000 Leke

200 cc, benzine, ngjyre blu, full option. Dokumenta te rregullta.

Botuar më 19/02/2019
3.800.000 leke

Bmw SERIA 3 316D

viti i prodhimit 2014 | 17.900 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e re, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, kondicioner, ngrohje sediljesh, sensor parkimi, SHITET BMW SERIA 316 D ECO PRO,VITI 2014,KM:75.000,SENSOR PARKIMI,PILOT AUTOMATIK,DISQE 17.E BLERE NE GJERMANI,DOKUMENTA TE RREGULLTA

Botuar më 18/02/2019
17.900,00 euro

Land rover Freelander 2, TD4 HSE

11.500 Euro

130.000 km, xhama te erret pas, fenere xenon, sedilje lekure ngjyre krem me pese pozicione memorie, navigator, module per terrene te ndryshme,makina eshte blere ne koncesionar me 0 km, shitet makine, motor 2.2 diesel, kambio automatike dhe tronik, ngjyre e zeze metalike, ne gjendje te shkelqyer, me sherbime te kryera

Botuar më 18/02/2019
11.500,00 euro