Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 09/11/2018

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar me 08/11/2018
18.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Porcelan-tirane., Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira...

Botuar me 07/11/2018

Mercedez benz C 220 cdi

viti i prodhimit 2001 | 3.200 Euro

305.000 km, kambio: manuale, 143 cc, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, dokumenta te paguara deri tetor 2019, goma te reja, vetura ne gjendje te mire

Botuar me 12/11/2018
3.200,00 euro

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar me 12/11/2018
1.200,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

177.000 km, sensorë parkimi prapa, goma 80%, në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 1.3 Cdti (naftë), motorr Ecotec, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, klima, kasetofon Mp3, xhama-pasqyra elektrike, me libër servisi, 6 airbag

Botuar me 12/11/2018
5.000,00 euro

Dacia, Sandero

viti i prodhimit 2010 | 4.300 Euro

Goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur. çmimi, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kondicioner, kasetofon origjinal mp3, xhama-pasqyra elektrike, 107.000 km origjinale, 6 airbag, sensorë parkimi prapa,

Botuar me 12/11/2018
4.300,00 euro

Ford Fiesta

6.800 Euro

116.000 km, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, viti “Dhjetor 2012” (prerje e re 2013), kambio manuale, 1.4 Tdci naftë, ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag,

Botuar me 12/11/2018
6.800,00 euro

Seat Altea

viti i prodhimit 2004 | 3.500 Euro

153.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, dy celësa me pult, doganë, e sapoardhur., 5 porta, ngjyrë gri e errët, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda në timon, 8 airbag, 4 xhama elektrikë, pasqyra elektrike me palosje, 153.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, xhama të errët origjinalë, disqe çerkin lega 16”, goma 80%

Botuar me 12/11/2018
3.500,00 euro

Land rover

viti i prodhimit 1999 | 2.800 Euro

Kambio: manuale, nafte, 4 dyer, ngjyra: jeshile, 4x4. shitet per arsye se eshte blere makine e re. dokumenta te rregullta, taksa te paguara deri ne nentor 2019, Free lander, me telefon, me goma te reja, me targa dhe dokumenta deri ne dhjetor 2018

Botuar me 12/11/2018
2.800,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1990 | 1.300 Euro

Me dokumenta te rregullta dhe te paguara per nje vit

Botuar me 12/11/2018
1.300,00 euro

Volkswagen Passat portobagazh

3.700 Euro

182.000 km origjinale, tapiceri kamoshi disqe çerkin lega 16” me goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 celësa, me doganë, i sapoardhur nga zcicra, viti Dhjetor 2003, kambio automatike, 1.9 TDI (I e kuqe), 5 porta, ngjyrë gri metalizato, klima dixhitale, navigator me ekran të madh dhe ktelefon, limitator shpejtesie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike,

Botuar me 12/11/2018
3.700,00 euro

Toyota Corolla

3.900 Euro

Dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, viti 2006, kambio automatike, 1.4 naftë, 3 porta, ngjyrë gri, kondicioner, kasetofon origjinal me komanda ne timon, xhama elektrike, 6 airbag, 172.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, goma 80%

Botuar me 12/11/2018
3.900,00 euro