Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz S Class

viti i prodhimit 2013 | 35.000 Euro

180.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: e zeze, sistem alarmi, dritare elektri...

Botuar më 18/10/2021
35.000,00 euro

Mercedez benz ML 350 DIESEL LOOK AMG FULL OPTION Viti 2013

viti i prodhimit 2013 | 23.500 Euro

9.400 km, kambio: automatike, 2.987 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, SHES MERCEDES-BENZ ML 350 DIESEL FULL PAKET LOOK AMG SUPER FULL OPTION (2987 KUBIK PA TAKS LUKSI) E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 26/10/2021
23.500,00 euro

Range Rover E-VOQUE 2.0

viti i prodhimit 2015 | 22.500 Euro

149.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, dritare elektrike, ngrohje sediljesh, sensor parkimi, tavan i hapur, me:kambio automatikeklimasendeilie me ngrohjesensor parkimipanorama, HES RANGE ROVER E-VOQUE FULL OPTION PANORAMIKE 2.0 BENZIN VITI 2015 E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 26/10/2021
22.500,00 euro

Mercedez benz C-CLASS C-200 CDI Viti 2005

viti i prodhimit 2005 | 3.300 Euro

19.000 km, kambio: automatike, 1.986 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, MERCEDES-BENZ C-200 CDI MOTOR EVO PRODHUAR NE VITIN 2004 E DALUR NE QARKULLIM NE VITIN 2005 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI

Botuar më 26/10/2021
3.300,00 euro

Seat makina Arosa vitit 2002

viti i prodhimit 2002 | 1.600 Euro

125.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: verdhe, Shitet Seat Arosa benzine-gaz, taksat deri ne 26 Qeshor 2021, siguracioni deri ne Korrik 2021, Distributori i ri dhe fijet e kandeleve te reja, Filter vaji, filter ajri, kandelet, filter benzine dhe vaji te sapo nderruar, Gomat 4 stinet te sapovena te katerta te reja, gjithashtu u vune 2 amortizatoret e pasme te rinj.

Botuar më 26/10/2021
1.600,00 euro

Renault CLIO

viti i prodhimit 2010 | 3.800 Euro

Kambio: automatike, nafte, nafte, ngjyre gri, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta. Kolaudim i bere deri ne 2022, taksa te paguara, siguracion.

Botuar më 26/10/2021
3.800,00 euro

Mercedez benz Voneo

viti i prodhimit 2005 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, portobagazh

Botuar më 26/10/2021
2.000,00 euro

Volkswagen TIGUAN 2.0 TURBO BENZINE

viti i prodhimit 2011 |

139.000 km, kambio: automatike, 1.986 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: vishnje, VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 BENZIN TURBO VITI 2011 AUTOMATIKE 4 MOTIN I MONTOHET IMPIANTI I GAZIT 100% E SAPO ARDHU ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 26/10/2021

Mercedez benz B-Class

viti i prodhimit 2007 | 4.600 Euro

10.000 km, kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, airbag per shoferin, kondicioner, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, Shitet makina per arsye emigrimi, e sapotarguar dhe dokumentat e paguara per nje vit.

Botuar më 25/10/2021
4.600,00 euro

Mercedez benz C 300 4x4

viti i prodhimit 2012 | 11.300 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 300 cc, benzine, 5 dyer, ngjyra: e bardhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, sedilje elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, sedile pana, e sapo ardhur nga amerika. dogane e paguar, vetem per targa, me baxha, ne gjendje super te mire vizuale dhe xhenerike

Botuar më 25/10/2021
11.300,00 euro

Bmw 120

4.200 Euro

Kambio: automatike, nafte, Shitet BMW seria 1 viti 2005 motorr 2.0 nafte Start - Stop . 246000 km, kambio automatike, fener kseno, 2 çelesa, xhama te zi mbrapa me leje deri ne 2024, taksa te paguara deri ne gusht 2022 . Makina eshte ne gjendje te mire si estetike dhe xhenerike. Makina ndodhet ne Lezhe . NUK BEJ NDERRIM, VETEM TELEFONATA SERIOZE

Botuar më 24/10/2021
4.200,00 euro
)