Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 1999 | 1.300 Euro

400.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, Ne gjendje te mire, me kolaudim dhe taksa te paguara deri ne 14 tetor 2020

Botuar më 21/02/2020
1.300,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2002 | 1.800 Euro

198.505 km, kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, shitet

Botuar më 20/02/2020
1.800,00 euro/muaj

Ford Foxus C+MAX 2.0 TDCI DIESEL

2.450 Euro

Kambio: manuale, 6+1 marsha, komanda ne timon limitator shpejtesie,perde origjinale, cd player origjinal ford,bateri e redisqe 16' goma dhe ferrota para+mbrapa te reja km origjinale.cmim okazion, shitet makine me dokumenta deri ne Gusht 2020

Botuar më 20/02/2020
2.450,00 euro

Volkswagen TOURAN

viti i prodhimit 2004 | 3.600 Euro

240.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Me letra te paguara deri ne Shator 2020

Botuar më 20/02/2020
3.600,00 euro

Volkswagen Golf 5

3.500 Euro

Deri ne fund te vitit., viti 2005, gri, dokumenta te rregullta

Botuar më 20/02/2020
3.500,00 euro

Citroen Picasso C4

viti i prodhimit 2009 | 3.500 Euro

185.000 km, kambio: automatike, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, e gatshme per cdo lloj prove, me dogan te paguar dhe gati per targa. adresa: tirane, misto mame., SHITET CITROEN C4 PIKASO, Viti prodhimit 2009, Me kambio ATOMAT, Ngjyr gri, motor 1,9 nafte,  me 185 000 km, nr i vendeve 4+1, me baxho xhami, me 4 dyer, me sensor xhami, me komando ne timon, shume komode dhe e paster, dhe e bollshme, xhamat me perde, xhama elektrik, me komando shpejtesie,me klima, me goma te 4 te reja, me disqe alumini, Ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorike.

Botuar më 20/02/2020
3.500,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2004 | 3.300 Euro

171.000 km, kambio: automatike, 1.3 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 vende, ngjyra: e kalter, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, Shes Nissan Micra, e vitit 2004, automat, 1.3 benzine, me te gjitha sherbimet e bera, me klime, liber sherbimesh, 171000 km, me letra ne rregull deri me 15 maj 2020. Ngjyra e kalter. Cmimi: 3300 euro. Nr tel: 0698781851

Botuar më 20/02/2020
3.300,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2002 | 4.500 Euro

210.000 km, kambio: automatike, 2.999 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, shitet per arsye emigrimi ,makina i ka taksat dhe kualidimin e prere,eshte pa takse luksi,eshte full option,on look i brenshem 2005,ka dhe bagazh per skite me vete te bmw origjinale,sistem ndezje me cip.

Botuar më 19/02/2020
4.500,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 99 | 150.000 Leke

250.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, me letra te paguara

Botuar më 19/02/2020
150.000 leke

Mercedez benz 240, nafte,

viti i prodhimit 1982 | 6.500 Euro

Ngjyre jeshile metalizato, motorr 300, kambio automatike, kondicioner origjinale i fabrikes, i lyer komplet nga e para. Çdo pjese origjinale e fabrikes. Dokumenta dhe taksat te paguara deri ne 2020. Çmimi

Botuar më 19/02/2020
6.500,00 euro
)