Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz 200 C Klas

viti i prodhimit 2002 | 300.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, siguracione dhe takse qarkulllimi mars-prill 2020, shitet ne gjendje shume te mire teknike

Botuar më 16/12/2019
300.000 leke

Volkswagen Golf II

viti i prodhimit 1987 | 600 Euro

1.6 nafte, me letra, viti

Botuar më 16/12/2019
600,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 1999 | 1.700 Euro

400.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, Ne gjendje te mire , me kolaudim dhe taksa te paguara deri ne 14 tetor 2020

Botuar më 16/12/2019
1.700,00 euro

Peugeot 107

viti i prodhimit 2009 | 3.500 Euro

Benzine, automatike, motorr 998cc, ngjyre portokalli, 73.300km, kolaudim i prere deri ne 16/4/2020, siguracion i prere deri ne 20/11/2020. Ne gjendje shume te mire pune, blere tek koncesionari, e perdorur nga nje pensionist.

Botuar më 16/12/2019
3.500,00 euro

Fiat Croma

4.000 Euro

Viti 2009, 197.000km, dokumenta te rregullta, ne gjendje te mire.

Botuar më 14/12/2019
4.000,00 euro

Mazda CX7

viti i prodhimit 2009 | 10.000 Euro

50.000 km, kambio: manuale, 2.300 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze metalike, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, e bler ne greci, dora e par, e mbajtur ne garaz, pa asnje gervishtje!, makina e mbajtur ne garaz, e bler ne greci dor e par nga mazda oficiale. keni te drejt ne cdo control

Botuar më 14/12/2019
10.000,00 euro

Peugeot 307 TDI SW 1998 CC

5.600 Euro

118.000 km, vit prodhimi Dhjetor 2007, gjendja teknike e shkelqyer, nje pronar, blere e re te koncensionari ne Tirane, 8 goma verore+dimerore, serviset bere prane Koncensionarit

Botuar më 13/12/2019
5.600,00 euro

Peugeot 306

viti i prodhimit 1997 | 450 Euro

5 porta, kondicioner, xhama elektrik, disqe alumini, siguracion i paguar deri ne fund te dhjetorit 2019, kualidim dhe taksa te paguara deri ne maj 2020, ne gjenjde te mire motorri, ngjyra jeshile, benzine 1.4

Botuar më 13/12/2019
450,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2002 | 1.300 Euro

2 xhama elektrik, mbyllje qendrore, disqe sport, 3 porta, taksa dhe kualidim i prere deri ne 12.12.2020, ne gjendje perfekte, me nafte 1.9, JTD, ngjyra e zeze, kondicioner, ajerbeg, abs

Botuar më 13/12/2019
1.300,00 euro

Blej makina te perdorura te cdo lloji per skrap dhe per pjese kembimi,

Si dhe blejme cdo lloj makine me dokumneta te rregullta me cmime te arsyeshem, bejme edhe kembime.

Botuar më 13/12/2019
)