Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz CLC 350 Cupe,

viti i prodhimit 2009 | 8.600 Euro

129.000 km, kambio: automatike, ngjyra: hiri, gaz+benzine (impianti gazit i vendosur ne Greqi), full option, ne gjendje shume te mire pune. Taksa dhe siguracion te paguara deri ne Prill 2020.

Botuar më 21/10/2019
8.600,00 euro

Audi A 4

viti i prodhimit 2001 | 320.000 Leke

2.500 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, ne gjendje shume te mire, e targuar para 1 viti, e paperdorur fare ne Shqiperi

Botuar më 21/10/2019
320.000 leke

Opel Corsa

viti i prodhimit 2010 | 3.200 Euro

156.000 km, kambio: manuale, 1.300 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, ngjyre gri; 156,000 km origjinale; kambio manuale; abs; air bag; kondicioner; kasetofon; xhama dhe pasqyre elektrike; mbyllje qendrore dhe dy celesa., Opel Corsa 2010 e blere te koncesionari. Makine shume ekonomike, motorr Eco 1.3 CDTI Nafte. E mirembajtur dhe me liste servisi e faturash per cdo sherbim. Ne gjendje shume te mire me Vaj e filtra dhe servis xhenerik te bera pak kohe me pare. Taksat/Kolaudimi/Siguracioni deri ne Korrik te 2020.

Botuar më 21/10/2019
3.200,00 euro

Volkswagen Passat CC R-Line

viti i prodhimit 2010 | 13.500 Euro

100.000 km, kambio: automatike, 260 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri e erret, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Baxho xhami,sedilje me ngrohje.Disqe dhe goma te reja.Marmita me zhurme dhe plasje ne cdo ndrrim marrshi.

Botuar më 21/10/2019
13.500,00 euro

Ford

viti i prodhimit 2006 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, nafte, 2 dyer, ngjyre e bardhe, dokumenta te rregullta

Botuar më 21/10/2019
1.700,00 euro

Suzuki WAGON R

viti i prodhimit 2003 | 2.200 Euro

169.000 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, mbyllje elektrike, perfekte per qytet, parkohet leht, ekonomike, kondicioner, perfekte per fillestar, dokumenta te paguara per nje vit, shitet

Botuar më 21/10/2019
2.200,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2004 | 2.300 Euro

227.000 km, kambio: manuale, 1.800 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e gjelber, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, radio me usb, makina eshte ne gjendje shume te mire. eshte shume ekonomike, Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 21/10/2019
2.300,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2005 | 2.500 Euro

180.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e hirit, Makina esht e sapo inportuar nga jasht esht ne gjendje shum te mire

Botuar më 21/10/2019
2.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2007 | 2.700 Euro

170.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet

Botuar më 21/10/2019
2.700,00 euro

Mercedez benz W 203

viti i prodhimit 2005 | 5.600 Euro

Kambio: manuale, 220 cc, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/10/2019
5.600,00 euro
)