Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mini Countryman

viti i prodhimit 2012 | 14.900 Euro

65.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e...

Botuar më 25/02/2020
14.900,00 euro

Volkswagen Tiguan

viti i prodhimit 2018 | 25.500 Euro

125.000 km, kambio: automatike, 170 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ...

Botuar më 25/02/2020
25.500,00 euro

Ford FUSION

viti i prodhimit 2007 | 2.900 Euro

173.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e kalter, shitet ford fusion viti 2007, ngjyr blu e hapur, me 173 000 km, motorr 1.4 naft, kambio manuale,disqe alumini, me goma te reja, xhama elektrik, pasqyra me komand,me kondicioner, SHITET FORD FUSION Viti 2007, Ngjyr Blu e hapur, me 173 000 km, Motorr 1.4 Naft, Kambio manuale,Disqe alumini, me goma te reja, xhama elektrik, pasqyra me komand,me kondicioner,me komanda ne timon, me xhama te zi origjinal, Ne gjendje  PERFEKTE motorika dhe xhenerike, shum komode, me 4 dyer,  e paster dhe ekonomike,me dogan te paguar gati per targa, e gatshme per cdo lloj prove, CMIMI 2900€

Botuar më 25/02/2020
2.900,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2009 | 4.500 Euro

134.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, ngjyra: e verdhe, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 25/02/2020
4.500,00 euro

Mini Countryman

viti i prodhimit 2012 | 14.900 Euro

65.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, per me shume makina: www.mektrin.al, 1 Vit GaranciMundesi Financimi Deri Ne 3 VjetHistorik Sherbimesh

Botuar më 25/02/2020
14.900,00 euro

Opel Vectra me portobagazh

viti i prodhimit 2000 | 1.300 Euro

Nafte, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, kondicioner, cilindrati 2000cm3, kasetofon e cd playerbagazher, shitet makine me dok.te plote

Botuar më 25/02/2020
1.300,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 1997 | 120.000 Leke

Kambio: manuale, ngjyra: vishnje/kuqe, ne gjendje te mire, taksa dhe siguracion i paguar deri ne janar 2021, 1.4cc benzine, 5 dyer, 5 vende

Botuar më 25/02/2020
120.000 leke

Smart 600 CC Benzine

viti i prodhimit 2000 | 190.000 Leke

Kambio: manuale, me dokumenta te paguara deri ne shtator 2020

Botuar më 25/02/2020
190.000 leke

Volkswagen Tiguan

viti i prodhimit 2018 | 25.500 Euro

125.000 km, kambio: automatike, 170 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, mundesuar nga mektrin motors , www.mektrin.al, Volkswagen Tiguan Motorri: 2.0 Diesel 4motion AT Viti: 2018 Km: 125,000 Nje vit garanci Mundesi financimi deri ne 5 vjet

Botuar më 25/02/2020
25.500,00 euro

Audi Q5 Quatro full opsions

viti i prodhimit 2013 | 19.800 Euro

200.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: e kafte/bezhe, Full panorame, navigator, sensor parkimi (serdile elektrike me ngrohje) Full led fenera, stopa, pasqyra me palosje, bluetoth. E sapo ardhur nga Gjermania. Ne gjendje perfekte motorrike dhe estetike. Me dogane te paguar

Botuar më 25/02/2020
19.800,00 euro

Audi A6

viti i prodhimit 2014 | 14.500 Euro

172.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, shitet

Botuar më 25/02/2020
14.500,00 euro

Porsche Kaien

viti i prodhimit 2008 | 13.200 Euro

Me letra shqiptare te sapopaguara ngjyre e zeze, e ardhur nga zvicra, shitet makine 3.6 benzin

Botuar më 24/02/2020
13.200,00 euro
)