Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 2.600 Euro

75.000 km, kambio: manuale, 1 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjy...

Botuar më 20/01/2020
2.600,00 euro

Mercedez benz A Class 170

viti i prodhimit 2004 | 2.800 Euro

160.000 km, dokumneta te paguara per nje vit

Botuar më 27/01/2020
2.800,00 euro

Hyundai Accent

viti i prodhimit 2000 | 3.200 Euro

68.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, me kondicioner. liber sherbimesh, me dokumenta te paguar per 1 vit

Botuar më 27/01/2020
3.200,00 euro

Audi A3

viti i prodhimit 2002 | 3.300 Euro

251.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, gps, ps 131, para 3500 km eshte ndrruar freksioni komplet kiti freksionit, frenat, pasqyrat , para 500 km jane ndrruar vaj, filtra, shitet makine me dokumenta deri ne 20 Maj , Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar më 27/01/2020
3.300,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2006 | 2.900 Euro

170.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, 5 dyer, ngjyra: gri e erret, me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor te vitit 2020. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Dhjetor

Botuar më 27/01/2020
2.900,00 euro

Peugeot 307

viti i prodhimit 2002 | 1.900 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, NE GJENDJE PUNE, ME DOKUMENTE TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2020

Botuar më 26/01/2020
1.900,00 euro

Citroen C5

viti i prodhimit 2005 | 2.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me kolaudim deri ne mars 2020, Shitet per arsye emigrimi, makina eshte ne rregull me te gjitha sherbimet !

Botuar më 25/01/2020
2.000,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2007 | 3.450 Euro

163.000 km, kambio: manuale, 1.753 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, xhama elektrike, konsum 4.5 l/100km, portapako (dhurate), .

Botuar më 25/01/2020
3.450,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2006 | 5.800 Euro

Kambio: automatike, 1.8 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, ngjyra: blu, gjendja shume e mire, Shitet audi a4

Botuar më 25/01/2020
5.800,00 euro

Mercedez benz 203

viti i prodhimit 2001 | 3.000 Euro

300 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, Shitet benz ne gjendje shum te mire..nr kontakti:0672455769

Botuar më 25/01/2020
3.000,00 euro

Volkswagen GOLF 7 1.6 DIESEL INDIVIDUAL HIGHLINE FULL OPTIONS EXTRA 2013

viti i prodhimit 2013 | 13.500 Euro

220.000 km, kambio: automatike, 1.600 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, targa AA001, cdo opsion i mundshem i golfit

Botuar më 25/01/2020
13.500,00 euro
)