Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw X5 M

Super full opsion dhe ne gjendje te shume te mire. te gjithe te interesuarit ju lutem te dergojne ofertat e tyre ne adresen: infosalecars2@gmail.com, Ngjyra Zeze, Motor 4.4 Benzine, Modet 2012, 46000 KM

Botuar më 18/11/2019

Mercedez benz E300

Full opsions dhe ne gjendje shume te mire. te interesuarit ju lutem te dergojne ofertat e tyre ne adresen: infosalecars2@gmail.com, Ngjyra Zeze, Motor 3.5 Benzine, Model 2012, 47000KM

Botuar më 18/11/2019

BLEJME MAKINA TE PERDORURA

Me cmime me te arsyeshme ne treg, ne gjendje pune ose jo,, Me dokumenta ose pa dokumenta, i marrim edhe per skrap. pagesa cash ne dore

Botuar më 18/11/2019

Ford Focus

viti i prodhimit 2000 | 280.000 Leke

Kambio: manuale, 1.800 cc, nafte, ngjyra: gri metallizato, me letra te rregullta dhe te paguara deri ne Gusht 2020

Botuar më 16/11/2019
280.000 leke

Lancia Y 10

viti i prodhimit 1993 | 700 Euro

Taksa te paguara deri ne 2020, manuale, motorr 1.1 benizne

Botuar më 16/11/2019
700,00 euro

Kia Sportage

viti i prodhimit 2000 | 2.000 Euro

185.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, Makine ne gjendje mirembajtje shume te mire. Siguracioni i paguar deri ne Qershor 2020

Botuar më 16/11/2019
2.000,00 euro

Skoda Yetti

viti i prodhimit 2012 | 7.000 Euro

1.200 cc, gaz + benzine, impiant gazi i sapo vene me 2 vite garanci, goma te reja, dokumenta per nje vit te prera. mundesi nderrimi, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/11/2019
7.000,00 euro

Volkswagen GOLF 5

viti i prodhimit 2006 | 3.900 Euro

195.000 km, kambio: manuale, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet golf 5 1.9 tdi

Botuar më 16/11/2019
3.900,00 euro

Peugeot 306

viti i prodhimit 1997 | 150.000 Leke

Kambio: manuale, 1.905 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 16/11/2019
150.000 leke

Mercedez benz B Class 180

viti i prodhimit 2007 | 4.100 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 190 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, me dogan te paguar gati per targa, i sapo ardhur nga Italia

Botuar më 15/11/2019
4.100,00 euro
)