Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Tek Kompania Alba industrial shpk mund të gjeni makina të ç'do lloj kategorie, nga kategoria ekonomike, e mesme dhe luksoze. Ofrojmë makina me kamio automatike dhe manual me naftë.

Karakteristika

Auto-moto, Qeradhenie, Makinë qyteti
Tek kompania alba industrial shpk mund të gjeni makina të ç'do lloj kategorie, nga kategoria ekonomike, e mesme dhe luksoze. ofrojmë makina me kamio automatike dhe manual me naftë.
Te interesuarit te shikojne fotot
Përshkrim

Te interesuarit te shikojne fotot, Makina me qera në Aeroportin e Rinasit dhe ne portine e Durresit si dhe ne te gjithe Shqiperine.Kompania jonë ju sjell makinën aty ku ju e doni, mjafton një telefonatë, ne ju sherbejmë 24 orë.Ne japim makina për cdo llojë rasti martesa ,fejesa etj.Tek ne do të gjeni një komoditet dhe një çmim shumë te arsyshëm.


Botuar më 12/06/2019

Telefon
Email