Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw X5

viti i prodhimit 2009 | 11.000 Euro

225.000 km, ngjyra: e zeze, nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4x4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel, Model 35d X drive

Botuar më 24/10/2019
11.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 24/10/2019

Peugeot 207

viti i prodhimit 2007 | 4.000 Euro

88.000 km, kambio: manuale, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, timon hidraulik, disqe alumini, dokumenta te rregullta, jeshile erret metalizato

Botuar më 24/10/2019
4.000,00 euro

Volkswagen Golf 6+

viti i prodhimit 2010 | 9.000 Euro

100.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, shitet makine me dokumenta, makina eshte si e re

Botuar më 23/10/2019
9.000,00 euro

Mercedez benz C 200, DCI

viti i prodhimit 2005 | 4.200 Euro

Kambio: automatike, nafte, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, disqe alumini, pasqyra elektrike, shitet makine me dogane

Botuar më 23/10/2019
4.200,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2010 | 3.300 Euro

156.000 km, kambio: manuale, 1.300 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Makine shume ekonomike, motorr Eco 1.3 CDTI. E mirembajtur dhe me liste servisi e faturash per cdo sherbim. Ne gjendje shume te mire me Vaj e filtra dhe servis xhenerik te bera pak kohe me pare. Taksat/Kolaudimi/Siguracioni deri ne Korrik te 2020

Botuar më 23/10/2019
3.300,00 euro

Mercedez benz C Class 2200

viti i prodhimit 2006 | 4.300 Euro

Kambio: manuale, 220 cc, nafte, ngjyra: gri metalixato, full option. shitet per arsye emigrimi, Me dokumenta (taksa, dogan deri ne fund te vitit) te paguara

Botuar më 23/10/2019
4.300,00 euro

Ford Focus me portobagazh

viti i prodhimit 2000 | 2.400 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: jeshile e hapur, dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2019

Botuar më 23/10/2019
2.400,00 euro

Alfa romeo

viti i prodhimit 1996 | 70.000 Leke

1.6 cc, benzine, ngjyra: bezh, ne gjendje shume te mire teknike, dokumenta te paguara deri Mars 2019

Botuar më 23/10/2019
70.000 leke

Mercedez benz

viti i prodhimit 2005 | 4.200 Euro

220 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, gjendja: e re, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me letra te paguara , pak muaj ne shqiperi, shitet Benz Evo Elegance

Botuar më 22/10/2019
4.200,00 euro
)