Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Suzuki Vitara 4x4

viti i prodhimit 1997 | 2.450 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, 4x4
Suzuki vitara 4x4, viti i prodhimit 1997, 2.450 euro i diskutueshem
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, ngjyra jeshile.
Përshkrim

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, ngjyra jeshile., nafte motorr 2000, kmbio automtike, 4 xhama elektrik, kondicioner, ajerbek, abs, 5 porta, taksa dhe siguracion i paguar deri ne qershor 2019

2.450,00 euro

Botuar më 11/01/2019

Telefon