Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 06/12/2018
14.500,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 06/12/2018
17.000,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 03/12/2018

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2007 | 12.000 Euro

Kambio: automatike, ngjyra: e zeze, ne gjendje shume te mire pune, e re, shitet makine me dokumenta, gjendje shume te mire pune

Botuar më 10/12/2018
12.000,00 euro

Audi A3,

viti i prodhimit 2009 | 8.300 Euro

1.9 cc, nafte, ngjyra: e zeze, ne gjendje te mire pune, dokumenta te rregullta, sherbime te kryera tek Audi.

Botuar më 09/12/2018
8.300,00 euro

Opel ANTARA

viti i prodhimit 2010 | 9.000 Euro

123.000 km, kambio: automatike, 110 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, shitet

Botuar më 08/12/2018
9.000,00 euro

Skoda Yeti

viti i prodhimit 2012 | 11.000 Euro

80.000 km, kambio: automatike, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, te gjithe kontrollet e kryera tek skoda

Botuar më 08/12/2018
11.000,00 euro

Mercedez benz S 320

viti i prodhimit 2002 | 2.500 Euro

Kambio: automatike, Full option. Me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2019

Botuar më 08/12/2018
2.500,00 euro

Peugeot 407

viti i prodhimit 2005 | 3.800 Euro

179.999 km, kambio: automatike, nafte, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 hdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 10-2005, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, sedile elektrike, kompiuter bordi, sensore parkimi

Botuar më 08/12/2018
3.800,00 euro

Volkswagen Golf 7

viti i prodhimit 2013 | 11.400 Euro

149.999 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, Makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogan+dokumenta te sapo paguara per nje vit, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2013, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, kompiuter bordi, pilot automat, sensore parkimi para dhe mbrapa, xhama te zinje origjinale mbrapa, kilometra te certifikuara me liber vw, goma te reja, ganxh terheqjeje, vaj filtra te nderruara

Botuar më 08/12/2018
11.400,00 euro

Citroen C4 Picasso

viti i prodhimit 2008 | 3.800 Euro

189.999 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 11/2008, 4+1 vende, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, kasetofon me cd, kompiuter bordi, dy celesa me pult

Botuar më 08/12/2018
3.800,00 euro

Toyota Prius

viti i prodhimit 2010 | 8.900 Euro

159.999 km, kambio: automatike, Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.8 benzine+hybrid, kambio automatike, viti prodhimit 12/2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, komanda ne timon, dy celca me pult, sensore parkimi, pilot automat, liber sherbimi toyota

Botuar më 08/12/2018
8.900,00 euro

Mercedez benz C 220

viti i prodhimit 2009 | 9.800 Euro

179.999 km, kambio: automatike, nafte, Makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 11/2009, komanda ne timon, klima, pilot automat, xhama elektrik, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+navigator, larje feneresh, ngrohje sedilesh+elktrike, liber shermimi mercedesi

Botuar më 08/12/2018
9.800,00 euro