Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw X5

viti i prodhimit 2009 | 11.000 Euro

225.000 km, ngjyra: e zeze, nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4x4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel, Model 35d X drive

Botuar më 14/10/2019
11.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 14/10/2019

Peugeot 307

viti i prodhimit 2003 | 2.700 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, disqe alumini, me dokumenta te rregullta deri 2020, shitet

Botuar më 12/10/2019
2.700,00 euro

Bmw 535d Paket /// M Power

11.900 Euro

Nafte, me sherbime te bere ne kohe dhe cilesore. baxho elektrike ne tavan. makina eshte shume e vecante e paster ne llamarine dhe super e mirembajtur, Nuk perfshihet ne makinat e takses se LuksitNgjyre e zeze,Start/Stop sistem ndezje me Buton.Tapiceri lekure super e mbajtur origjinalja e fabrikes ngjyre e zeze. Sediljet me memorie per 2 persona. me fryerje dhe shume pozicione. Feneret para me larje

Botuar më 12/10/2019
11.900,00 euro

Toyota Corolla Verso

4.200 Euro

242.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalike, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, e vitit nentor 2005. monovolume, nuk ka nevoje per asnje sherbim. Dokumenta per 1 vit

Botuar më 11/10/2019
4.200,00 euro

Tata fuoristrad

viti i prodhimit 2005 | 1.950 Euro

Makina nuk eshte 4x4, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, 2 vjet taksa te papaguara., nafte, motorr 2000, gri, xhma elektrik, manuale, me karroceri, me diferencial mbrapa, Balestra + amortizatore

Botuar më 11/10/2019
1.950,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 1995 | 850 Euro

Ajerbeg, abs, letrat te pagura deri ne fund te vitit, ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, ngjyre gri, motorr 250 nafte, manuale, kondicioner

Botuar më 11/10/2019
850,00 euro

Mercedez benz Ml 270

viti i prodhimit 2001 | 2.450 Euro

Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike., nafte, automat, kondcioner airbak, abs, xhama elektrke, ngjyre gri, taksa dhe kolaudim deri ne dhjetor 2019

Botuar më 11/10/2019
2.450,00 euro

Renault Megane Scenic X-Mod Limited,

viti i prodhimit 2005 | 9.800 Euro

83000 km origjinale, ndezje fikje me buton "start/stop", goma te reja 100%, 8 airbag, ne gjendje perfekte motorrike_xhenerike, dy celesa, me dogane, e sapoardhur. cmimi, automat, 1.5 nafte, ngjyre gri metalizato, 5 porta, navigator me ekran te madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtesie, sensor drite dhe shiu

Botuar më 11/10/2019
9.800,00 euro

Opel Meriva,

viti i prodhimit 2003 | 2.800 Euro

134000 km origjinale, disqe cerkin lega 15", gomat 90%, dy celesa, ne gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me dogane, e sapoardhur. cmimi, 1.7 nafte-Euro 4, kambio manuale, ngjyre gri metalizato, 5 porta, klima, kasetofon origjinal me komanda ne timon, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike

Botuar më 11/10/2019
2.800,00 euro
)