Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Citroen C3

viti i prodhimit 2005 | 4.000 Euro

Te paguara per 1 vit, shitet makine ngjyre e zeze, e sapo ardhur nga Italia. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/07/2018
4.000,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2007 | 450.000 Leke

160.000 km, kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 20/07/2018
450.000 leke

Mercedez benz E 200 CDI

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

Nafte, ngjyra krem, e pershtatshme per taksi, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar më 19/07/2018
4.500,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

145.000 km, kambio: automatike, 1.400 cc, benzine, 4 dyer, sistem dvd, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Në gjendje shumë të mirë, Shitet për arsye emigrimi.

Botuar më 19/07/2018
3.000,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2005 | 2.800 Euro

Kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, ngjyra: e zeze, Me dogane

Botuar më 19/07/2018
2.800,00 euro

Ford Fusion

viti i prodhimit 2006 | 3.700 Euro

Kambio: manuale, 1.600 cc, nafte, ngjyra: e zeze, Me dogane

Botuar më 19/07/2018
3.700,00 euro

Mercedez benz 190

viti i prodhimit 1989 | 70.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e bardhe, shitet makine me dokumenta

Botuar më 19/07/2018
70.000 leke

Toyota Corola

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

1.4 cc, nafte, 4 goma te reja, ne gjendje perfekte, dokumenta te paguara deri Prill te 2019. Çmimi

Botuar më 19/07/2018
4.500,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1991 | 130.000 Leke

Kambio: automatike, nafte, Me letra te rregullta deri ne 2019

Botuar më 19/07/2018
130.000 leke

Mercedez benz A Class 180

viti i prodhimit 2007 | 4.000 Euro

Kambio: manuale, 1.8 cc, nafte, 4 dyer, ngjyra: gri e hapur, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 19/07/2018
4.000,00 euro